Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok, és beleszerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok, és beleszeretem egy 13 éves lányba. Tudom, ez nem normális, de mit tegyek, hogy elfelejtsem őt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Idővel elmúlik,sőt idővel nagykorú lesz a kiscsaj és akkor nem lesz gond.Csak várni kell.
2013. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit tegyél, várnod kell max. 1 évet, és már nyomulhatsz is rá, mert Magyarországon 14 év a beleegyezési korhatár. Mondjuk most soknak tűnik a 7 év korkülönbség, de egyébként meg mikor mondjuk te leszel 25 éves, ő meg 18 akkor már nem vészes, én is ismerek egy párt, ahol a csaj most 17 éves, a csávó meg 24, és tök jól megvannak.
2013. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megszakítasz vele minden kapcsolatot, elfoglalod magad valamivel(hobbi, barátok, tanulás...), és idő...
2013. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ha betölti a 14-et jogilag nem lesz akadálya... De én nem javaslom, attól ezt még pedofíliának ítélik az emberek!
2013. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én egy 12 éves tüneménybe szerettem bele. Tudom, ez nem normális, de mit tegyek, hogy elfelejtsem őt? Szerintetek idióta vagyok?
2013. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért akarod elfelejteni? Ha szereted akkor nem számit a korkülönbség!ha egy kicsit sok is,de nem baj...attól lehetsz bele szerelmes,csak egy 13 éves lehet h nem tudja ugy viszonozni,mint egy veled egykorú
2013. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy működik egy ilyen beleszeretés,mit kell alatta érteni? Ha szexuális vágy is társul hozzá akkor ez beteg dolog egyébként.
2013. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem a kor különbség nem akadály ismerek olyat , hogy 11 év van a két ember között!!!
2013. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de nem a korkülönbség a lényeg, hanem hogy a kislány 13 éves!!!!!!!!!! a fiú meg 20! mit akar ez egy gyerektől?
2013. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
várj egy évet, utána már dughatod orrba szájba :D
2013. júl. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!