Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan lányokról, akik elég töményen trágár stílusban beszélnek és gyakran isszák hullarészegre magukat? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mikor tegnap vonattal utaztam, az úticélomtól kb. 70 percre felszállt két lány, akik a mögém ültek le, akarva-akaratlanul minden szavukat hallottam. Az egyik lány a múlt hétvégi bulizásuk eseményeit mesélte a másiknak, szinte megállás nélkül csak hadart és hadart, majdnem minden 2. mondatát úgy fejezte be, hogy "b@szd meg!". Olyanokat is mondott többször, hogy "alaposan szoptam a f@szt", "be voltam b@szva, mint az állat", "elhúztunk a g.ecibe", "bekaphatja a f@szomat!", és még hasonló ízes kifejezések.

És még azt mondják, hogy a lányok nem káromkodnak. Az az észrevételem, hogy ők is ugyanúgy káromkodnak, mint a fiúk.

Ráadásul ezek a lányok külsőre elég jól néztek ki, kulturáltnak tűntek, egészen addig, míg nem nyitották ki a szájukat (amire bizony még fél percet sem kellett várnom).

Csak hallgattam és hallgattam, néha jókat mosolyogtam rajtuk kínomban, bár többször éreztem egy kis késztetést, hogy elüljek máshova.


30/f


2013. máj. 31. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én messziről kerülöm az ilyeneket
2013. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyi a véleményem, hogy örülök neki, hogy nem tartoztam soha közéjük. Ugyanúgy igaz ez a másik nemre is, hogy nem ér csalódás, ha nem nyitják ki a szájukat. Nekem egyszerűen nem szimpatikusak a csúnyán beszélő emberek, és a részeges emberek is, mert engem mindkét tevékenység zavar. 31N
2013. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez még semmi, hallanád az én sztorijaim...


Tény hogy vannak olyanok elmebetegek, akik a saját magukat is szidják. De nyilván nem mindenki ilyen.


Egyet elmesélek. Vagyok valahol mindegy hol: csaj veri a falat, közben mondja hogy: bässzam s3ggbe a jó büdös kurvä anyámat aki megszült, hogy lehettem ekkora fäsz bäzd meg.

2013. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
férfia között is vannak akik lehányják a szomszéd nénit... a nők között miért ne lehetne ilyen, szerintem nem kell ezen meglepődni
2013. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy jól eltudnék mulatni velük... :)


Jed Sawyer

2013. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Undorodom az ilyenektől.
2013. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!