Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha egyedül érzem magam? Egyre jobban elzárkózom, de néha hiányzik hogy legyen velem valaki.

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyedül vagy, nem vagy, valami reccsent, csak én voltam, *the rake* am true story...!
2013. máj. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért zárkózol el?
2013. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem későn fog válaszolni a the rakes vagyok, hát én is ilyen vagyok, jobban érzem magam amikor egyedül vagyok, vagy csajjal, meg max este kimenni :)
2013. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Direkt zárkózol el? Van ennek valami oka?
2013. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
direkt jobban szeretem ha egyedül vagyok, nem szeretem a tömeget :)
2013. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Néha én is így vagyok. Van, amikor már dacból is elzárkózom, és úgy veszem az egészet, hogy független, önálló, magabiztos személyiség vagyok és ettől sokkal szebben, mosolyogva élek. Ha nem keresed a társaságot, majd rád talál, csak lehet, hogy most nem vagy jó helyen, nem vagy odavaló. De eljön majd a te időd is, ne félj! :)
2013. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát ahol lakom nem ismerek senkit, nem is szeretnék megismerni senkit :)
2013. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vizsgaidőszak..
2013. máj. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbálj társaságba verődni, vagy keress magadnak egy fiút/lányt. :D
2013. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen,mert ért egy-két csalódás,és úgy érzem nem bírom.utálom minden nap azt nézni,ahogy az utolsó barátom is inkább mással van.elmenekültem a saját világomba,és szeretnék kapcsolatot kialakítani normális emberekkel,de ugyanakkor félek is tőlük.minél több időt töltök egyedül,annál nehezebb lesz kimászni innen.
2013. máj. 31. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!