Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönétek olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönétek olyannal, akit nem szerettek, hogy ne legyetek egyedül, mert nincs más? Tehát jól néz ki, oda van érted, de te nem szereted.23/F

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert ez hazugság és összetöröd vele a szívét
2013. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem:) de beszélgetnék vele, és hátha megszeretem.. ha úgy lenne akkor utánna meg persze, összejönénk:DD
2013. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert csak neki lesz rossz
2013. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

azért senkit nem fogok megszeretni, sőt szerelmes lenni bele az első randi után, szóval a kérdésed kicsit fura nekem.


én egyik barátnőmet sem szerettem, mikor összejöttem vele. alig ismered akkor még, mit szeresél benne...érted.

ez később alakul ki. lehet hogy csak hónapok alatt.


miközben ha megvan a szexuális vonzalom, működik a kémia köztetek, akkor mégis miért ne?


ha van közös téma, jól eltellik az idő együtt, és jó nő, vonzódsz hozzá, akkor hajrá :)


a szeretet, szerelem meg majd kialakul, ahogy jobban megismered. ha meg nem, megpróbáltátok. ennyi :)

2013. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Azért sem, mert nem akarok hazudni a másiknak, meg azért sem, mert jobb egyedül lenni, mint olyannal, akit nem szeretek.
2013. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
NEM! Ezt rohadt szánalmas dolognak tartom.Csak azért összejönni valakivel,hogy legyen már valaki mellettem.Hiába néz ki jól,ha egyszerűen nem szeretem,nem kedvelem.
2013. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!