Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem álszentség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem álszentség a nők részéről?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy állítólag ők is szeretnek szexelni, ennek ellenére mégis úgy állítják be magukat, mintha csak amiatt a fránya pasi miatt csinálnák az egészet, mintegy jutalomként engedélyezve neki a dolgot.
2013. máj. 31. 21:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a szexet, a magam és a férfi öröméért csinálom egyaránt...hiszen a kettő összefügg. Ha másiknak jó, az nekem is jó, hisz tudom, hogy miattam jó.

Téged valaki vagy nagyon csúnyán átvágott, vagy még szűz vagy, vagy még sosem dugtál egy jót, vagy pedig az érzelmi intelligenciád a béka segge alatt van. Peace.

24L

2013. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

21:22


ezek alapján a nagyon csúnya átvágás esete forog fenn

2013. máj. 31. 21:25
 3/40 anonim ***** válasza:
96%

Első jól mondja.

Senki sem állítja be így a dolgot, akik meg szerinted igen, nos azok olyanok is voltak, biztos ilyet érdemeltél. Ez van.

A pasim és én mindig összebújúnk, amint alkalom van rá, mert hihetetlen király együtt.

25N

2013. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
37%
Első válaszoló, nemcsak a kérdező tapasztalt ilyet, hanem szinte minden fiú.
2013. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Mert te minden fiút ismersz személyesen és mindet megkérdezted? Nemleges válasz esetén ne általánosíts, mert hülyén néz ki.
2013. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
18%
Persze, hogy nem ismerem, de nem is erről az oldalról közelítem meg. Nem a srácokkal beszélek, hanem figyelem azt, amit a nők művelnek.
2013. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor minden nőt megfigyeltél gondolom, hogy általánosítasz. Okés. Szerintem ezen már csak rontani tudsz.
2013. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Nem csak állítólag,ha valaki azt mondja hogy csak miattad megy bele és ő nem szereti akkor nem lehetsz túl jó,vagy alapból nem figyelsz a csajra és így ő is csak akkor fekszik le veled ha figyel rád.
2013. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
56%
Talán olyat mondtam, ami nem igaz? Miért kell szinte hirdetni, hogy mennyire nagy áldozat ez? Vagy volt olyan, hogy beszélgettem sráchaverral, erre a közelben lévő lányismerős egyből "nekünk támadt", amikor a szexről viccelődve beszéltünk kicsit, hogy 2nem igaz, hogy nekünk csak azon jár az eszünk!2 Holott két focimeccs eredménye közt tértünk rá egy kicsit erre a témára.
2013. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Te most tulajdonképpen miről is beszélsz?

Ha jól sejtem azért általánosítasz, mert a te környezetedben a ribik a szexet eszköznek használják a férfiakkal szemben. Az én környezetemben és velem is másképp van, de lehet, csak mert én is meg a környezetemben élők is nők, nem pedig ribik.

2013. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!