Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Komoly kapcsolatban, ha szeretitek a barátnőtöket, csalódottak lennétek, bénának tartanátok ezért?

Figyelt kérdés

Már több éve együtt vagyunk. Szeret engem a barátom, és jól működik közöttünk minden, nincsenek komoly gondjaink.

Most először van olyan, hogy hosszabb ideje nem találkozunk (külföldön dolgozik 5 hétig), ez idő alatt msn-en beszélünk.

Szokta mondani, hogy mutassam már meg magamat neki, hogy tudjon róla fantáziálni, ebbe bátran bele mentem, elöl-hátul, mellemet megmutattam neki, egy pár hete ez van, ő is magát nekem. :)

Ma megkérdezte, hogy izgatnám-e magamat előtte úgy, hogy nekem is jó legyen. Ehhez már túl szégyenlős voltam, eszembe jutott az a sok maszturbálós videó az interneten, meg hogy azok biztos érdekesebben, jobban csinálják, na meg ahhoz hogy jó legyen nekem, fel kéne izgulnom, szóval csak megjátszani tudtam volna. Most egy rakás szerencsétlenségnek érzem magam, tisztára szégyenkezem. Mondta a barátom hogy ne hülyéskedjek, lényegtelen, csak felvetés volt, inkább már azt várja hogy visszajöjjön hozzám.

Tudom hogy annyi de annyi lány van, akik minden bénázás nélkül csinálják ezt a kamerában, én meg itt szerencsétlenkedtem.

Személyesen persze nincs ilyen gond, jó a szex mindkettőnknek, ott el tudom engedni magam csak most így kamerában eléggé megszeppentem.

Fiúk/férfiak! Ti milyen véleménnyel lennétek így a barátnőtökről?


22/l


2013. máj. 31. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Én öngyi lennék.
2013. máj. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én nem kérnék alapbol ilyet a barátnömtől.

De ha tételezüzk fel mégis. Akkro csak jobban szeretném a barátnömet mert tudnám, hogy velem minden jo és elölem nem tilt semmit csak a világhálótól. :)

2013. máj. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hidd el a hivatásos is megjátssza magát, csak ott már kompletten oda van készítve a síkosító.
2013. máj. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyira azt érzem hogy nem tudtam teljesíteni, nem vagyok érdekes, most lehet hogy teljesen unalmasnak talál...és tudom hogy sok lány van aki megtenné ezt helyettem bármelyik férfinak.
2013. máj. 31. 23:14
 5/7 anonim ***** válasza:
több eszed van mint neki az tuti
2013. máj. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Nem lenne ezzel bajom, csak annyira szégyenlős lettem hirtelen, nem tudtam megcsinálni. Persze nem problémázott rajta, mondta hogy csak felvetés volt, ne gondolkodjak rajta, de mi van ha ezzel elvágtam magam, azt hogy érdekes legyen a szexben?
2013. máj. 31. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy vágtad el magad. Kérdezett valamit, amire te nemet mondtál, ő meg elfogadta a döntésedet. Valószínű ő is erre számított, de azért egy próbát megért. Nem véletlenül nem erőltette.
2013. máj. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!