Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le feküdtem a barátnőmmel, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le feküdtem a barátnőmmel, és idegesít hogy lesz-e valami baj,? Mert 3 után gumi nélkül csináltuk.

Figyelt kérdés
Le feküdtem a barátnőmmel tegnap délután, előtte magamnak csináltam az önkielégítést, utána le feküdtünk, 3x mentem el 3 külön gumiba. Utána le mostam a szerszámot meg minden és utána még valamiért csináltuk de már gumi nélkül. Mondjuk nem sokáig csak 1-2 percig. Mikor éreztem hogy el megyek ki vettem és úgy mentem el, de olvastam az elő váladékról, hogy attól is teherbe lehet esni. Az lenne a kérdésem, hogy 4.elélvezés után ahogyan le írtam lehet-e terhesség ettől az elő váladéktól?
2013. jún. 1. 07:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül elslattyogni az ambulanciára?
2013. jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi lesz a kicsi neve?
2013. jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
három menet után csak 1-2 percig bírtad? ez komoly? :-D
2013. jún. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem ez a lényeg te élettelen
2013. jún. 1. 09:14
 15/17 anonim ***** válasza:
Te vagy hülye a szexhez, de én vagyok élettelen. :-) Nem gond, innentől majd a gyerek fog lefoglalni. :-)
2013. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Semmi gyerek nem lesz itt
2013. jún. 1. 10:10
 17/17 anonim ***** válasza:
Menjetek el az ügyeletes orvoshoz, írassátok fel az esemény utáni tablettát, a szivike majd beveszi, és annyi. Marhára nem vagyok boldog hogy ilyen felelőtlenségeket kell olvassak, képzeld el mi lenne ha most tényleg bejönne a gyerek, és aztán? Most ez nagyon szélsőséges lesz, de mi lenne ha a barátnőd nem akarná elvetni? Mi lenne ha megszülné és lemondanátok róla? Jó tudom elég elvont már, de érted. Szar lenne annak a gyereknek később, ha megtudná hogy lemondtak róla. + Mivel már jó párszor elmentél, simán televolt a húgycsöved spermával, és az előváladék, hát az meg vihette magával, gratulálok fiam. ILYET SOHA DE SOHA NEM TESZÜNK! Menjetek el azért a tablettáért... MOST!
2013. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!