Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit reagálna már erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit reagálna már erre?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rasszista,akinek nem inge ne vegye magára,tudom hogy vannak tisztességes cigányok,most nem róluk van szó, de már nagyon de nagyon elegem van. Akárhová megyek, mindegy merre, állandóan megbámulnak, meg beszólogatnak a cigány fiúk.Az elején megpróbáltam nem odafigyelni, és most is igyekszem nem odafigyelni ezekre,de már egyre kevésbé megy, és nem csak erről van szó, hanem arról is, hogy folyton odajönnek hozzám és kérni akarnak pénzt, FÉNYES NAPPAL is.Sajnos nem nagyon tudnám megvédeni magam,és nyilván az ember lánya nem járhat folyton kettesével, hogy ne legyen egyedül.Hiába nézek csúnyán, vagy hiába fordítom el a fejem, bármit is csinálok, ami elvileg trükk arra, hogy ha látják rajtam, akkor nem jönnek oda hozzám, mégis mindig odajönnek,mintha rám lenne írva, hogy igen, félek.Komolyan mondom, eddig még sosem kellett félnem tőlük, de most már hogy minden nap történik egy ilyen eset, egyre jobban félek!!!! Egyszerűen nem tudom mit kéne tegyek, vagy merre tegyem ki a lábam az utcára,mert mindenhol ott vannak az ilyenek!!!! MIÉRT KELL EZT CSINÁLNI????????
2013. jún. 1. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne menj arra..
2013. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Primitív lények, nekik ez lételem.


Megértem a helyzeted, csak nekem sok negatív tapasztalatom is volt már velük, nem csak kéregetés terén (ami nagyon enyhe ahhoz képest, amire képesek).

2013. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vágj vissza valami frappáns beszólással, és közben ne lássanak rajtad semmit.
2013. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nyóckerbe meg így megy.. :)
2013. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem tudom Te merre jrsz hogy mindig vannnak ilyenek. De ezekszeritnem nem túl jó környéken mert szerencse azért nem mindenhol vannak. Ha pl forgalmas helyen van nem kell félned mert nem csinálnak veled semmit. Az oylan helyzeteket próbáld meg kerülni ahol nincs gyalogos forgalom. menj másfelé bár ha olyan helyen laksz ahol tényleg midnenhol beléjük botlasz akkor passz...
2013. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Legyen mindig nálad paprika spray, szükség esetére. És olyan helyre tedd, ahonnan 1 mp alatt elő tudod venni, ha szükséges, ne a hatalmas táskád legeslegaljára, mert elhiheted, h ha szépen megkéred őket, hogy egy pillanatot várjanak, amíg előkeresed a paprika spray-det, nem fogják illedelmesen megvárni...
2013. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pécsen lakom és itt rengeteg cigány él. Tegnap is pont egy forgalmas helyen voltam,épp a boltba mentem és odajött hozzám egy, és kéregetni akart, meg "beszélgetni", elküldtem nagynhezen, mikor hazafelé mentem a boltból, ugyanúgy odajött hozzám, megértem elhessegetni... Tudom, hogy nem nagyon lehet ezekkel mit kezdeni, de én már ekkor is félek, este nem megyek sehová, főleg nem egyedül, főleg nem Pécsen, mindig igyekszem a forgalmasabb helyeken menni, de még ott is ez van, egyszerűen hihetetlen... Vagy ha megyek a buszmegállóba, akkor is megbámulnak, meg beszólogatnak, teljesen függetlenül attól, hogy még hány ember áll ott... mert ugyan mások sem mernek szólni.
2013. jún. 1. 16:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Na látod, én is pont Pécs közeli vagyok és ott is tapasztaltam már nem egyszer ugyan ezt...
2013. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
határozott fellépés, hidegvér.. ez mindig bejön
2013. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ne haragudj, ez mindig így volt, ez nem változott, tehát gyerekkoromban is fényes nappal volt ilyen, ma is hiszen éjszaka nem kéregetnek sehol

én éltem olyan területen is ahol ők is éltek, de soha semmi bajom nem volt velük,

ezen nem tudsz változtatni, mivel mi lesz a kisebbség nem soká, ez van

ha abból indulsz ki, hogy ki a miniszterelnök, kár szerintem tovább menni N

2013. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!