Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy alkoholtól távol maradó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alkoholtól távol maradó lány, hogy reagálna erre?

Figyelt kérdés

Van egy lányka, holnap talizok vele, sztetek ha az alkohol ellen van mit szólna ahhoz hogy ha elmesélném a mai sztorimat hogy a boroskólát elneveztük X vegyszernek(pindur pandúrokból:D) részegen:D (persze csak azt mondanám hogy be voltam csípve) Oszt ott röhögtünk rajta vagy 10en xD

Meg rendelnék egy koktélt és megkínálnám őket csak egy kortyra?

Egyébként az 100% hogy szerelmes belém mert mindig ő ír rám, meg hív fel:D Nekem is tetszik, sose csókolóztam csak egyszer részegen, szal kéne az a kis alkohol, kissé illuminált állapotba körbehugyoztam a gimink ajtaját, ilyenekre képes vagyok, csókra is. De józanon félek tőle kicsit, de már mindent kiterveltem.

Sztetek?

F18 (lány 15)


2012. febr. 25. 01:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom.. szégyellem magam helyetted is. 29F
2012. febr. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
igyál még többet hátha akoholista leszel :)
2012. febr. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy nem vagy normális.
2012. febr. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igyál töményet rá, egy pár Xanaxot és tuti a sikered a lánynál.
2012. febr. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

2 hete nem ittam egy molekula etanolt se:D Sose leszek alkoholista annyira nem szeretem hogy mindig igyak, de ezek az élmények felbecsülhetetlenek:D


Sztem nem fog kiábrándulni belőlem, mert ez hatalmas volt, mondjuk azt már nem mondom el hogy a földön fetrengtem meg lehugyoztam a sulim bejáratát, stb. :) Mindenkinek vannak titkai:D

2012. febr. 25. 01:15
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
titkai vannak de nem ilyenek...sztm elküld a g"cibe
2012. febr. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
neem~ kaptam tőle valentin napra is vmit:) Az X vegyszres dolog úgy hogy kicsit be voltam "csípve" még mehet sztem:D Hatalmas volt:D
2012. febr. 25. 01:23
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
A suli ajtót? :D Szerintem se gáz, találkoztam már földön, hányásban csúszkáló nőkkel, azok az undorítóak. Ez nem gáz. Biztos fog kóstolni piát, ha te mondod neki. :)
2012. febr. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 lila nyuszi ***** válasza:
100%

Én menekülnék olyan pasitól aki első talin a részeges kalandjaival traktálna... Nem tudnék másra gondolni, minthogy ebből áll az élete.


20/N

2012. febr. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt egy hasonló randim, a srác végig arról mesélt hogy milyen király volt amikor ezt meg azt csinálták részegen. Tudjátok azok a történetek, amik az adott pillanatban esetleg viccesek, de utána semmiképp.

Úgy nyerített ráadásul a saját poénjain, hogy 20 percig bírtam, majd kikértem neki (még egy) sört, és további kellemes estét és hasonló felülmúlhatatlan emlékeket kívántam neki, leléptem.

Ha alkohol nélkül nem tudod megnyerni, akkor buktad.

2012. febr. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!