Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen itt, aki teljesen boldog szingliként?

Figyelt kérdés

Én most egyáltalán nem vágyom kapcsolatra, túl sok teherrel jár, és így is van elég dolgom, tervem a közeljövőre nézve, egyszerűen nem lenne időm.

Van itt még, aki hasonlóan nem akar kapcsolatot jelenleg? :)

17L


2013. jún. 1. 17:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én is így gondolkoztam mint te, de aztán sajnos hirtelen szerelmes lettem, és most magányos vagyok mivel viszonzatlan.. :)
2013. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én sem akarok, k.rva sokat kell tanulnom.

21/F

Ráérek majd diploma után.

2013. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Pretty_Fighter ***** válasza:
Én is teljesen boldog vagyok szingliként és nem is akarok kapcsolatot.:)
2013. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

17 évesen boldog szingli, azért ez aranyos :) Nem gúnyolódás, vagy bármi, csak megmosolyogtatott a dolog :D

Én most párkapcsolatban vagyok, de fél évvel ezelőttig másfél évig szabad voltam, és visszagondolva, imádtam minden percét. Nem voltam magányos, csak a magam ura voltam, senkinek sem tartoztam elszámolással. Jól éreztem magam. Most is jó, hogy van mellettem valaki, de néha azért nosztalgiázok, a gondolataimban legalábbis :)

24L

2013. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát én biztosan nem vagyok boldog így. Szerencsére ez valószínűleg változni fog hamarosan, ahogy most alakulgat :)
2013. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
elsövel értek egyet... velem is ez a helyzet. :D
2013. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem vagy tisztában a szavak jelentésével.

De igen én is jól érzem magam szingliként

2013. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én is most a tanulásra koncentrálok, a többi dolog csak másodlagos :)

L

2013. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

Ha neked a párkapcsolat túl sok teherrel jár, akkor elég furcsa elképzelésed lehet hogy mi is az a párkapcsolat, és milyennek kéne lennie. Dehát te tudod...

Bármikor visszajövök csak a f@szságokat kell olvasnom, nem irigyellek titeket akik még mindig feljártok ide. Nem könnyű, én tudom ;) :D

2013. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Miért ne mondhatnám azt, hogy szingli vagyok? Akkor egyedülálló megfelel?

Nekem is most a tanulás a legfontosabb, meg fogyókúra-sport, teljes odafigyeléssel akarom végigcsinálni az életmódváltást. Aztán nyáron meg régi ruhák átalakításába kezdek, és szeretnék megtanulni varrni. Ja meg növények szaporításával is szeretnék foglalkozni, ezek szerintem minden időmet elveszik majd.

2013. jún. 1. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!