Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen itt, aki teljesen boldog szingliként?

Figyelt kérdés

Én most egyáltalán nem vágyom kapcsolatra, túl sok teherrel jár, és így is van elég dolgom, tervem a közeljövőre nézve, egyszerűen nem lenne időm.

Van itt még, aki hasonlóan nem akar kapcsolatot jelenleg? :)

17L


2013. jún. 1. 17:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én jelenleg 23 éves srácként, boldog vagyok egyedülállóként, de ha jönne egy lány, akivel kapcsolatot tudnék kialakítani, nem haboznék. Meg az is jó volt, amikor hosszú ideig jártam egy csajjal. Csak hozzáállás kérdése minden! :D
2013. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy nem zárkózom el egy kapcsolat elől, de leszarom ha nincs.

24/F

2013. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

[link]


amúgy meg, így hogy már volt pár kapcsolatod, amibe szex is akadt és megismerted a boldogságot, már más...

ha nem lett volna még senkid be lenne sózva a pícsád :D

F

2013. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem volt még kapcsolatom!

Én is úgy vagyok vele, hogy nem zárkózom el, ha találkozom egy olyan sráccal, aki nagyon, de nagyon tetszik nekem, de jobb lenne, ha ez nem mostanában következne be. :D

Mert akkor nem tudnék másra koncentrálni.

2013. jún. 1. 17:49
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha nem volt még kapcsolatod azért úgy teljesen más a dolog... mint amikor a szexről és a szexben felmerülő problémák megoldásáról szoktak olyanok véleményt alkotni, akik a házasságig várnak a szexel és még nem házas.

Ettől függetlenül örülök, hogy jól érzed magad :)

2013. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem se volt meg baratom, es egyenlöre nem is lesz. Sokaig zavart a dolog, de mara eljutottam oda, hogy elvezem az önallosagot. :)

22L

2013. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nos, én is egyedülálló vagyok, s nem igazán zavar. pedig már négy éve, és 38 leszek nemsokára. igaz, kialakulóban van valami, viszont 2000 kilométerre vagyunk egymástól...
2013. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

én főleg azért szeretek szingli lenni, mert ismerkedhetek meg flörtölhetek pasikkal :D odaadhatják a pulcsijukat ha fázom, az ölükbe ülhetek a barátaimnak ha nincs más hely, megölelhetek bárkit, csókolózhatok bárkivel, bátran bókolhatok fiúknak :)


tehát mindig szerepelnek az életemben pasik. a kérdés csak az, hogy járunk vagy csak flörtölgetünk ;)


19/L

2014. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!