Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek, hogy megbolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek, hogy megbolondultatok mikor szerelmesek voltatok? Olyan dolgot csináltatok, amit épeszű nem csinál?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A nappaliban elkezdtem cigánykerekezni... úgy fel voltam dobva, muszáj volt.
2013. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
tiszta idiótán viselkedtem ezzel az eslyeim átmentek minuszba:/
2013. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
hajjaj de még mennyi hülyeséget csináltam ... könyvet lehetne irni róla
2013. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

persze! annyira szerelmes voltam, hogyha kirúgott az ajtón bemásztam az ablakon... visszagondolva rohadtul szánalmasan viselkedtem, mert ha nem akkor nem, akkor nincs rám szükség. de annyira bele voltam zuhanva, hogy úgy gondoltam ha csak 1% esélyem is van, de meg kell próbálnom! a szerelem olyan mint valami szintetikus drog! elveszi a józan eszed, a fellegekbe repít majd jön a zuhanás egyenesen a pokolba.

25F

2013. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Oh... hát teljesen kifordultam önmagamból :D


Olyan dolgokat vállaltam be, hogy "józanon" ezért elszégyelltem volna magam :D

2013. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ajjaj... lesz is még :)
2013. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Túl sokszor...
2013. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Számtalanszor, és semmit olyat nem bántam meg amit tettem, csak azt amikor nem tettem meg valamit.
2013. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És ha nem is voltál vele együtt csak annyira rajongtál érte, hogy mindenféle baromságot csináltál?
2013. jún. 1. 18:50
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 18:41

nem voltam vele együtt, ha jól belegondolok alig ismertem. bő 3 hónapig voltunk haverok, de akárhányszor megláttam olyan gyorsan elkezdett kalapálni a szívem mintha bedobtam volna egy ekit. ha a szemébe néztem teljesen földbe gyökerezett a lábam és órákig el tudtam volna nézni... még utólag visszagondolva is durva, hogy annyira oda voltam érte, pedig vagy 4 éve nem is beszéltünk, és soha többet nem is fogunk.

úgy éreztem, hogyha nem teszek meg minden tőlem telhetőt, hogy belém szeressen akkor kihagyom életem legnagyobb lehetőségét. persze ha ezt így hideg fejjel végig gondolom akkor nagyon nagy hülyeség, de amint megláttam elment az eszem. mint egy rossz narkós...

2013. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!