Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pasi, aki dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi, aki dolgozik egy bizonyos helyen (nyílvános hely) szerintetek ha odamegy egy csajhoz, és kérdez valamit, nem azt, hogy hány óra van, stb, ilyen hétköznapi dolgot, hanem barátkozik, na akkor akarhat valamit, vagy csak tényleg barátkozna?

Figyelt kérdés
Látásból amúgy ismert már előtte!Ha érdekel valakit,hogy mit kérdezett,privátba elmküldöm,nem nagy szám,csak nem akarom,hogy rám ismerjen,ha esetleg itt van!Remélem kapok egy pár választ,köszi
2013. jún. 1. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért fontos, hogy nyilvános helyen dolgozik?


Amúgy szerintem csak barátkozik.

2013. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbál közelebbi kapcsolatba lépni veled, lehet ebből még több is de lehet tényleg csak barátkozni akar.
2013. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már nem dolgozik ott pár hónapja!Azért fontos,hogy nyilvános helyen dolgozik,mert tényleg így van,most mit írjak,ha így van?Meló közben történt a dolog,szóval azt akartam evvel mondani,hogy közvetlenül nem ismerem,nem vele dolgozom,nem szomszédom,hanem egy helyes idegen!
2013. jún. 1. 21:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha leírnám az egész történetet,akkor érthető lenne,de hosszú is!Hosszú ideje ismertem látásból ezt a pasit,aztán volt a fent említett szituáció,én hibámból nem derűlt ki,hogy mit akart,utána megint nem volt semmi,csak néha láttuk egymást,és kész
2013. jún. 1. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!