Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ebből kiút? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ebből kiút? Mit kéne tennem?!

Figyelt kérdés

A problémám nagyon sokrétű, de el is kezdem.

Van egy hugom, 19 éves, muzsika tvt néz, a szülei között alszik néha, és nagyon nagyon idegesítő. A rivalizálás, az állandó bosszúállás a semmiért, az jellemző. A szüleimet is már ellenem fordította teljesen. 21 éves vagyok, egyetemista, közgazdász. Nem kaphatom meg a családi autót a szomszédos városba (két autónk van!!!). Nem kaphatok lassan semmit.

Haverjaim vannak kimozdulok, reggelig, meg minden de annyira szégyenlem már magam.

Másnál vannak partik, meg sütögetések, lehet menni kirándulni, nálunk hugom antiszociális viselkedése meg a szülei 100%-os támogatása nem vezet semmi jóra. Barátnőmmel szakítottam, mert azt se bírtam már. Most összejönnék valakivel, de nehéz olyat találni akivel tényleg együtt tudsz ugy lenni hogy ha kizárod a nemiséget akkor is szívesen vagy ott...ez annyira nehéz.:/

Meg maga az egész, már komolyan mindenre gondoltam, mindenre, és belefáradtam az egészbe. Üres rinyálásnak tűnik amit írtam, de gondolj bele, ha utálsz hazajönni, és utálod a szüleid na az milyen érzés...


2013. jún. 1. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Egész nap sajognak a lábujjaim.
2013. jún. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt az érzést ismerem, átéltem ugyanezt. De feltettem magamnak a kérdést: mit is akarok kapni? Aztán fogtam magam és elköltöztem otthonról.


20/F

2013. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hova költöztél?
2013. jún. 1. 23:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nővérem utál itthon lenni (ő 23), apámmal nem a legjobb a kapcsolata, most a pasijával lakik. Én nagyon szerencsés vagyok, mert mindenkivel jó a családban a viszonyom, így én szeretek is itthon lenni. Szar lehet neked, próbálj meg albérletbe menni (bár gondolom te is tanulsz még, eléggé nem menne mellette a munka), vagy talán valamelyik barátodhoz. Jobb ötletem nincs :/. 20/F
2013. jún. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Albérletbe.
2013. jún. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"(bár gondolom te is tanulsz még, eléggé nem menne mellette a munka)"


Nem könnyű, de működik. Elsőéves egyetemistaként is. És így, hogy dolgozom, nem kell annyira spórolnom, tehát még jobban is élek, mint ahogyan otthon éltem.

2013. jún. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!