Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éreztessem vele h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem vele h fontos nekem (Kér. Lek se. Gíts)? 18L

Figyelt kérdés

Van egy srác,kb minden lánynak tetszik,ő volt az osztály leghelyesebb fiúja.

Randiztunk már,csók is volt,meg ölelgetett,beszélünk fbon is sok közös témánk van,de néha elakad a beszélgetés :/

Mit tegyek/mondjak/írjak neki,mert számomra nagyon fontos és hiányzik...

Ötletek?

/volt osztálytársam ,most érettségizünk/



2013. jún. 2. 11:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szerintem találkozzatok gyakrabban, mint amennyit fb-n beszélgettek, és akkor megérzi rajtad (a viselkedésed néha akaratlanul is elárul). de különben szerintem is az a legcélravezetőbb, ha megmondod neki, hogy te szeretnéd a randikat és a csókokat kicsit állandósítani... :)
2013. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Persze,fogunk találkozni,már van egy pár program a nyárra is:)

Csak elég sokat tanulok szóbelire és azért másik megyében lakik...és napi 2 óra utazás sajnos sok :/ én Pest megyei ő meg K-Esztergom megyei...

2013. jún. 2. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!