Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyunk együtt a barátommal. Szeretem őt, ő is engem, mégis állandó kényszert érzek, h éreztessem vele, nagyon fontos nekem. Megfojtani nem szeretném, ezért nem csüngök rajta áhítatosan, de akkor hogyan mutassam ki, mit érzek?

Figyelt kérdés
Huszonévesek vagyunk.
2010. nov. 21. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mély, tartalmas beszélgetések, néha olyan forró, "elnemengedlek"-ölelés...:)


én 5 hónapja vagyok együtt a barátommal és most jutottunk el eddig a kimondhatatlan ragaszkodásig...áhh olyan jó :D


18/L (talán fiatal vagyok de remélem hasznos a tanács..:))

2010. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp, köszi!:)
2010. nov. 21. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj a dolgai iránt, hogy tudja, fontos neked, mi történik az életében. Öleld át, simogasd, csókold. Néha apró ajándék is jó. Nem olyan, ami drága, hanem csak kedves apróság. Csoki például.
2010. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Öleld és csókold meg sokszor, lepd meg apróságokkal (pl. kedvenc csoki, üdítő stb.), ebből már érzi, hogy mennyire fontos neked:) Én pl. valahányszor elmegyek a párom mellett (együtt élünk), biztos, hogy megpuszilom, leheletfinoman megcsókolom, végigsimítok a vállán stb. :)
2010. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!