Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fontos. Mi lehet a bajom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok, mar nem vagyok szuz, de a baratommal, amikor szexelni, akartunk, hiaba voltam eleg nedves, nagyon fajt, mert tul szuk voltam (szrintem), elötte meg soha nem volt ilyen gondom.. nem is tudott behatolni, max. ilyen 3-4 cm kb. tegnap este sikerult vegul, a kezdeti fajdalom is elmult, de nagyon vereztem aztan. es most reggel eszrevettem, hogy a hüvelybemenet alatt van egy seb, mintha tovabb nyilt volt a huvelyem, es közte feher ragacsos valadek van.. es mindket oldalon, meg van kicsit dagadva, meg feheres.. ez most mi lehet? lehet valami bajom? elmenjek orvoshoz, vagy nem olyan nagy dolog??

2013. jún. 2. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem összeszedtél valamit, menj orvoshoz
2013. jún. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem szűk voltál, hiába érezted magad eléggé nedvesnek szerintem egyszerű hüvelyszárazságról volt szó(vagy hamar kiszáradt a hüvely belseje), csak felsértette a barátod a hüvely falát, ami begyulladhatott mindenképp menj el nőgyógyászhoz, mert ha igazam van lehet komoly szövődménye.

De természetesen lehet valami nemi betegség is.

2013. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!