Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak is bejön az ilyenfajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is bejön az ilyenfajta pasi?

Figyelt kérdés

Szóval,van egy srác aki rettentően humoros.

Van egy kis különc beállítottsága is még pedig,hogy nagy horgász és halas pólókba járkál..

Sokszor elszörnyülködök azon,hogy-hogy lehet ezt felvenni.

De a társaságában meg nagyon jól érzem magam vele.

Ő az a fajta aki bénásan vicces..:) Szóval,nem sűrűn tud felszedni egy nőt...Tiszta olyan mint az Így jártam anyátokkal című sorozatban Ted!

Van egy másik srác aki még szóba jöhetne akin mondjuk normális ruhák vannak meg talán egy kicsit helyesebb is...De valahogy a halas srác tetszik,a barátnőim meg leakarnak beszélni róla,hogy a kettes számú pasas meg iszonyú helyes..Szóval,kinek melyik?

18L


2013. jún. 2. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked a halas srác jobban tetszik, akkor mi a kérdés? Nem kötelező a helyesebbet választani, és ha jól érzed magad vele akkor szerintem ne foglalkozz a barátnőiddel. Biztos csak jót akarnak, de csak Te tudhatod, hogy melyikük mellett lennél boldog(abb).
2013. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes barátnők... kit érdekel ki mit hord, a jobb ruhák meg a helyes arc miatt nem fogod a kettessel jobban érezni magadat.
2013. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Robin nem Teddel jön össze,de őt nem a barátnői beszélik le.

Szóval szerintem ne törődj velük és hajrá :)

2013. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy neked melyik fiú tetszik. A helyes srácot, ha nem érzed vele annyira jól magad, később beteheted a vitrinbe. Nem a barátnőid fognak vele járni, hanem Te, szóval ne foglalkozz mások véleményével. Kérdésre válaszolva én az elsőt választanám, mert szeretem a vicces különc figurákat.
2013. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont az első típusú srácok a legértékesebbek, én biztos őt választanám. 20/L
2013. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!