Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Pozitív, negatív,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Pozitív, negatív, vagy semleges, ha egy srác szereti a munkáját?

Figyelt kérdés
Ha teszem azt sokat beszél róla, hivatásának tekinti? Vagy ez egy lánynak nem is számít?
2012. okt. 28. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
pozitív
2012. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
nekem egy srác sem beszélt a munkájáról, mert szerinte nem is értem a felét sem. és tényleg untam volna, viszont az, hogy szereti, vagy hivatástudata van mindenképpen pozitív. meg az, ha ambíciózus, kitartó, stb.
2012. okt. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Nincs vele baj, de gyrész függ attól mi a munka másrész hogy mennyire szereti, ha hanyagolja a családját miatta az már negatív
2012. okt. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Attól függ, mi a munkája.

Pl exbarátom egy buta biztonságiőr egy gyárban. Abból áll a napja, hogy ide-oda pakolják, napközben nincs tv, ül, néz ki a fejéből, nem csinál semmit, hazamegy, nyomkodja a számítógépet (tök felesleges dolgokat csinál)...

A munkehelyen nem öltözik át műszak végén, hogy utána a városban feszíthessen az őrruhában.

Na ő a negatív példa arra, hogy egy srác szereti a munkáját.

2012. okt. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Úgy alapvetően pozitív, mert legalább boldog, hogy azt csinálja, amit szeret.


Más kérdés, hogy én érdemben mit tudok hozzászólni ehhez. Volt egy autószerelő barátom, ő igen tartalmasan ecsetelte a különféle műszaki dolgokat, és nem mondhatnám, hogy bármit is értettem belőle, de bólogattam. :D

2012. okt. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
attól függ mit dolgozik, ha nem kőműves, vagy biztonsági őr, vagy újságkihordó akkor pozitív
2012. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért nézed le a kőműveseket. Valóban van köztük jó pár tahó, de alapvetően egy baromi nehéz szakma. Kérdéshez: A srác mondjuk egy cégnél a gépeket állítja be, javítja őket, és nagyon érdekli az egész.
2012. okt. 30. 02:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Mármint milyen gépet? Olyan mindenes karbantartót képzeljünk el vagy informatikust?
2012. okt. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A kettő ötvözetét :D
2012. okt. 31. 03:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Most akkor számítógépekkel foglalkozik vagy légkondit javít vagy mindkettőt? :D
2012. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!