Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon így is izgató vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon így is izgató vagyok?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok 17 éves, magas vagyok 189 cm magas, jó erőben vagyok szoktam kondizni járni!

de a bajom az lenne hogy a párommal lassan ott tartunk hogy lefekszünk egymással, de én nem érzem elég kidolgozottnak a testem.. mármint baromi jó has izmom van de a mellizmom :S van az is csak nem nagy... nagyon az átlag! ha leveszem a pólóm szerintetek tetszeni fog neki a látvány?



2013. jún. 3. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Te hülye vagy
2013. jún. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Ne viccelj már,nem fogja lecentizni. Plusz valószínűleg ő sem teljesen tökéletes.
2013. jún. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
32%

szerintem vedd la a gatyát és pont le fogja szrni :D


am csak nekem van olyan érzésem a kérdéstől mint mikor a csajok azt kérdik h kicsi-e a melle?:D


ez azért pasitól így elég fura.

2013. jún. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
170cm vagyok 70kg nem vagyok izmos sőt egy kevés hasam is van... 23vagyok a barátnőm 22 és ha meglátnád, hogy néz ki magad alá élveznél és ez a csaj bármit megtesz nekem az ágyban... nem ezen múllik hanem h mennyire szeret...
2013. jún. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Kretén
2013. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
volt már nálam sokkal kigyúrtabb hapsija.. csak ezen vagyok fennakadva!
2013. jún. 3. 10:01
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Sötét vagy gyerek, mint az éjszaka! Az agyadon kéne még dolgozni!
2013. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ne az exeiből indulj ki... hanem saját magadból.
2013. jún. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne vedd le a pólód, oszt jóvan
2013. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én meg egyáltalán nem vagyok kigyúrt, mégis tetszem a csajomnak! Ezt túl aggódod, ne akarj ennyire kényszeresen megfelelni neki. Magadat el tudd fogadni, az a lényeg!
2013. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!