Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ő mit érezhet, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő mit érezhet, vagy csak simán játszik velem?

Figyelt kérdés

Röviden összefoglalva....ezzel a fiuval egy osztályba járok már 2 éve. Sokat ülünk egymás mellett,sokat hülyéskedünk,néha megfogjaa combom,vagy pedig közelit és elhuzza a fejét persze csak viccből. Amugy meg kijelentette h ő csak barátként tekint rám,mert hát persze megprobáltam vele komolyabban beszélni erről az egészről.

Egyszer elhivtam este h találkozzunk egy helyen,és eljött,meg is csókoltuk egymást,egyszerüen tökéletes volt,majd pedig 1 hétre rá ismét. Persze ugy tezsünk mintha mi sem történt volna...csak barátok vagyunk,iskolatársak. Habár órákon mindig ugymond udvarol vagy pedig csak játszik velem,azt mondja szép vagyok,közelit mindig,néha átkarol...és egyszerüen ez már az őrületbe kerget,és ami rátesz még egy lapáttal az az h állandóan vele álmodok mostanában mindig...

Meg ami még meglepett h a barátnőm pedig az ő barátjával jár egy osztályba, másik iskolába és azt mondta neki h sokat hallott már rólam ettől a fiutól (h rosszat e vagy h jót azt már nem tudom).

Nektek mi a véleményetek az egészről? :)


2013. máj. 23. 13:32
 1/9 anonim válasza:
A leírtakból szerintem tetszel neki. Nem hiszem, hogy játszik veled, talán csak fél az osztály illetve a barátai előtt, hogy te tetszel neki. A barátnőd barátja szerintem jókat hallott rólad. A csók meg tuti jelent valamit, persze, ha ő kezdeményezte(gondolom). :)
2013. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát az a baj h én kezdeményeztem :D ő meg viszonozta :D
2013. máj. 23. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

az első válaszoló tuti csaj volt, mert egyértelmű a dolog:

a srác nagy nőcsábász és gyakorol... sajnálom, ennyi... ha tetszenél neki, a csók(ok) után már simán összejöttetek volna, és ha szégyellne az osztály előtt, akkor nem fogdosna és ölelgetne

vagy az is lehet, hogy meleg... de ez nem valószínű

2013. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Húzd az agyát!! Öltözz ki, ne foglalkozzvele annyit! A fèrfiak is kincsek de tudd hogy a nők igazi gyémántok! Legyél számára értèkes!
2013. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
3-aska hány éves vagy 9?szánalmas csíra vagy elárulom neked -.-", ami meg téged illet biztos hogy jelent valamit főleg ha átkarol és szerintem nem direkt fogta meg a combod és csókolt meg ez nem játszik veled :) ez szeret téged !:)
2013. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4eske...szerintem te a nyolcat sem ütöd! Biztos hogy szerelmes belé mert megsimogatja egyszer kétszer mint a kiskutyákat...(nem sértés kérdező!) Hallotál már barátságos emberekről?!
2013. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem érez irántam semmit...mit hihettem hogy majd biztos tetszem neki? ugyan... :D mióta nyári szünet volt/van 2x beszéltünk összesen, és suli vége előtt kicsivel megkérdeztem h találkozunk-e és szép finoman lekoptatott....szerintem csak mint sulis jó barátként gondol rám. :(
2013. aug. 30. 18:05
 8/9 anonim ***** válasza:
3asnak van igaza
2013. nov. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-asnál a pont, ez elég egyértelmű
2013. nov. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!