Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van eselyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van eselyem a szexpartneremnel?

Figyelt kérdés
Egy sraccal (21) lefekudtem nehany napja mar honapok ota chatelunk es en kozbe jartam valakivel akkor egy honapig nm beszeltunk de ugye ahogy mar emlitettem lefekudtem vele 2-3 napja es azt bedzeltuk meg h csak szex DE! Arra nem szamitottam h tenyleg nagyon meg fog tetszeni es egy csomo mindebrol meselt megmutatta fenykepen az anyukajat meg beszeltunk a volt baratnojerol meg mondtam valamire h nm akarok beleszolni de hogy ot erdekli a velemenyem meg mondta h menjek vele egy darabig meg kerdezgetett h kerek e ezt meg azt meg vagy 1 orat ellotte is meg utana is dumaltunk de es o azt mondta h o csak akkor akar kapcsolatot ha szerelmes lesz!!! Szerintetek ?! Van eselyem? Mit csinaljakngyon tetszik!!!17/L
2013. jún. 3. 11:51
 1/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Minden menjen ugy ahogy eddig,es az ido ugyis hozza a megoldast.
2013. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szexpartnerségnek mindig az a vége, hogy egyik, vagy mindkét fél elkezd többet érezni. Esély mindig van. Az is lehet, hogy csak úgy egyszer csak "párrá váltok". De én azt javaslom, hogy az első olyan jelre, hogy a srácnak esetleg másvalaki tetszik, vagy nem akar semmi többet, mint ami jelenleg van, dobbants, és a szexet is fejezzétek be, mert egyébként nagyon csúnya vége lesz...
2013. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lecci nemet es kort is!!! Koszi az eddigi valaszokat de amugy egyebkent ha latom a "rossz" jeleket akkor csak tullepek azon b szerelmes legyek bele mert nekem ez konnyen megy dr nagyon orulnek ha lenne valami!!
2013. jún. 3. 11:59
 4/8 A kérdező kommentje:

Jaz elso valaszolotol:

Elegge visszahuzodo es szereny de mondta is h nehezen nyilik.meg valakinek es h nalam meg nm nyilt meg... Es az lenne a kerdesem h mennyi ideig varjak? 1 honap?(tehat meg 3het) es milyen jeletet ad le egy fiu ilyen helyzetbe azaz ha tobbet akar?!!!!!!!!??????:0

2013. jún. 3. 12:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszéljetek többet és többet, aztán majd alakul... :)
2013. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17 évesen inkább a matekot kéne tnaulnod, vagy beverned a képed egy lapáttal, hogy ne legyél ennyire szép...mert akkor tutira nem lenne szexpartnered SE.
2013. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Cdak jelzem h jo gimnaziumba vagyok jo tanulo! Ugyhogy okosan!
2013. jún. 3. 22:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó, csak azért ne szállj el magadtól! :)
2013. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!