Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem még barátomnál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B_bogi kérdése:

Van esélyem még barátomnál, ha szakított velem? (19/L)

Figyelt kérdés

Sziasztok, barátom 26-án szakított velem több mint 5 hónapos együtt lét után, mert állítólag kiszeretett belőlem. Szülei se értik, barátaik közül is sokan értetlenkednek. Vannak akik azzal vigasztalnak, hogy ez csak egy átmeneti zavar, ha leülepedik benne a dolog, akkor észbe kap. De amikor mondja nekem, hogy ne reménykedjek mert nincs rá esély, akkor magam is meginogok. Nagyon fontos nekem, tudom hogy még csak 19 vagyok, és előttem az élet, találhatnék még sok mást is, de őt éreztem az eddigi igazinak... Meg én arra gondoltam, hogy megijedt egy ilyen komoly kapcsolattól (mert én voltam neki az első ilyen hosszú kapcsolata), és nem tudom, lehet attól félt, hogy nem tud másokkal ismerkedni (mert még azzal jött nekem most a napokban, hogy én nem vagyok-e arra kíváncsi, hogy milyen lenne mással, és hogy lehet nekem az a személy lenne az igazi)


(Budapesten tanulok, így csak hétvégente tudtam vele találkozni (Veszprémben))

Köszönöm a válaszokat előre is!



2013. jún. 2. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem sok esélyt látok rá, hogy újra együtt lesztek.
2013. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
velem is volt hasonló
2013. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!