Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalom hiányos lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiányos lány vagyok, szeretnék flörtölgetni, csókolózni más fiúkkal. Ez baj?

Figyelt kérdés
Lassan 20 éves leszek, még szűz.
2013. jún. 3. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Már miért lenne baj?

Javíts az önbizalmadon és menni fog

2013. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én ezt úgy értem, hogy ezzel tudnék javítani gyakorlatban az önbizalmamon
2013. jún. 3. 12:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok hogy nézel ki!!
2013. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha ettől nő az önbizalmad és nem vagy túl messzi én benne vagyok ilyen játékban, közös szimpátia esetén :) 23/F
2013. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez jót tesz az önbizalomnak, de hosszú távon csúnya pofáraesés a vége, ha csak kívülről van önbizalmad.
2013. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem baj... én is hasonló vagyok, csak fiú (és nyilván lányokkal szeretnék...), és az önbizalomhiány mellé még szociális fóbiám is van, ezért csak szeretnék, de nem merek... :/


Ja, és az a baj, hogy szeretnél, de nem teszed! És az is baj, ha csak hülyíted a srácokat!

2013. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor kifejtem érthetőbben... én ezt úgy képzelem el, hogy vagyok pl egy buliban, megtetszik egy srác, szimpi, és kavarok vele,(csók, flört, kézfogás) de semmi több. Utána elfelejtjük egymást.
2013. jún. 3. 12:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? A fiatalok ezt csinálják, ha ezt akarod csináld te is. Ha többet akarsz keress párt. Idővel ez akavargatás úgysem elég.
2013. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Magyarul te is szeretnél elk...ulni, pedig már meg akartalak dicsérni, hogy 20 évesen még szűz vagy.
2013. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok elkurvulni, ez nem olyan folyamat lenne, ennél úgy érzem több eszem van. Csak élni szeretnék határokon belül. Tudom, egy idő után úgy is beleunnék. De addig is úgymond "tapasztalatokat" szeretnék gyűjteni a férfiak terén.
2013. jún. 3. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!