Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszautasított egy lány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasított egy lány. Szégyenkeznem kéne előtte?

Figyelt kérdés

Szerintem nem ciki a dolog,vannak az embernek érzései,csak nem mindig jön be,ennyi.Legalábbis én így gondolom,csak azt nem tudom,hogy ő is így vélekedik-e..szerintem azt hiszi,hogy magányosan sírok a szobámban,és akármit teszek,az erről fogja meggyőzni,pedig már kb. el is felejtettem:D Szégyenkezni csak a bevallás módja miatt lehet,mert kicsit sokat ittam és elkotyogtam neki.

Szóval kerüljem,legyek,legyek vele szégyellős vagy mit csináljak? Egy suliba járunk.

17/F


2013. jún. 2. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kell. lépj túl rajta
2013. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én már rég túlléptem rajta,csak nem tudom hogyan viselkedjek vele,amiből érzi,hogy most már nem akarok tőle semmit.
2013. jún. 2. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Közömbösen, kész. Köszönsz neki, ennyi majd továbbmész, ennyi. :)
2013. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Semmi okod szégyenkezni kivéve azért, mert sokat ittál. Kicsit nem lehet sokat inni. Vagy iszol, rendesen, vagy kicsit iszol. Ha sokat ittál, az ciki. De szégyenkezni azért nem kell. nem te vagy az egyedüli, aki bepiál. Azért büszke ne légy rá.
2013. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan legyél, mint amilyen mindig is szoktál lenni. Ne kerüld kimondottan, de ne is keresd. Maximum annyit mondhatsz neki, hogy kissé elvetetted a sulykot lehet, ez esetben elnézést parancsolsz. (de parancsold :) alapszabály: potenciális lányoktól nem kérünk soha, utasítjuk őket :DD)
2013. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezt simán foghattad volna másnap a piara. mutasd h jó a kedved és ne nagyon foglalkozz vele ha jóban vagytok akár meselhetsz nki a hódításaidról is
2013. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!