Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ujjazzam magam ugy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ujjazzam magam ugy hogy orgazmushoz jussak?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és szeretnék egy kicsit játszani magammal de sehogyse sikerül! Valaki megmondaná hogy az ujjammal mit csináljak és hogyan?Noormális válaszokat kérek!

2013. jún. 3. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
előszőr inkább simogasd a csiklód, amíg nedves nem leszel, és rá nem 'hangolódsz' a dologra. aztán próbáld egy ujjal, 2-vel, vagy amennyivel még jól esik, s nem fáj.
2013. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Én is így vagyok ezzel, de egyszerűen képtelen vagyok elélvezni ha magamnak csinálom
2013. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
a legtöbb nő csak csikló izgatással maszturbál. Nem dugdossa az ujját. A csiklóban sokkal több az idegvégződés igy az orgazmus is intenzivebb. Sok nő egyáltalán nem tud elmenni ujjazástól még ha a párja csinálja akkor sem. Inkább te is csak a csiklódat izgasd. Ha már angyon felizgultál próbálhatod ujjazni magad, de ha az nem jó nincs gond, ne csináld úgy maszturbálj ahogy neked a legjobb. Ott izgasd magad ahol a legjobb.
2013. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán ötletet ad:

[link]

2013. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!