Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rajongok a szép formás eredeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajongok a szép formás eredeti keblekért! De vajon miért is szeretjük mi pasik vagy épp lényok, hölgyek! Mi a vonzó e csodálatos női testrészben?

Figyelt kérdés
Sokszor fel teszem ezt a kérdést, de az érzéki érintése ahogy hozzám ér! Kerek formája! Ahogy a melltartó, vagy ruha el takarja s meg - meg villan a dekoltázsban! Puha bársonyos bőr... A ruhán mutatkozó csábos bimbók! Nem vagyok meg szállott, csak rajongásom a formás keblekért, művészi!
2008. febr. 12. 10:40
 1/8 anonim válasza:
85%
Azt hallottam hogy a mell az evoluico soran a no trukkje volt, a no fejlesztette ki maganak mert latta hogy a ferfiak at vonzza a fenek formaja, ezert van hogy a mell is hasonlit a fenek formajahoz, ez altal tudta a no meg jobban elcsavarni a ferfiak fejet :P
2008. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
85%
szép és természetes melleim vannak,ha akarod lefestheted...
2008. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt konkrétan én se tudom - bár hallottam már sok elméletet. Viszont én is igen kebelbarát vagyok! :-)
2008. máj. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
nem tudom de imádom a bimbókat nyalni és picit harabdálni hogy a kincsem érezze mennyire imádom:P meg tapintani is jó meg utazni is vele:D:D szal a teremtés koronája:D ennél jobb ok nincs:D
2008. jún. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és mi van ha valakinek nem adatott meg a szép mell? :(
2008. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor van rajta más, ami szép és imádni való!

Hiszen az anyján is volt... ha nem lett volna, leány marad!

2008. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na,jó! Senki sem tökéletes, biztos én sem, de mindenkinek meg van a párja, ha még nem is találkozott vele! Ha épp nincs kerekded, gyönyörű kebled se csüggedj! Hisz az mi belül van fontosabb...
2008. okt. 26. 10:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez az evolúciós duma elég hülyeség,amit az első hozzászóló írt!Nem a nő "fejlesztette ki" hanem az utódok táplálását szolgálja.

Amúgy meg másodlagos nemi jelleg,és a férfiak tudat alatt (meg a nők is) olyan párra "vadásznak" aki termékeny,jó szülő,meg minden.Szóval ezért vonzó.

2009. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!