Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a román tengerparto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a román tengerparton a nők többsége bikinifelső nélkül van?

Figyelt kérdés
Csak az írjon aki járt már ott!
2013. jún. 3. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
iggen, nitsch reáéja pénzj moooree
2013. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg szeretnék arrafelé pucerkodni :D de nem többen mint a horvatoknal
2013. jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 The Other ***** válasza:
100%
Sőt, állítólag még vannak olyan törzsek a dzsungelek mélyén, ahol 24/7 topless vannak a nők!
2013. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hulyeseg, es te csak 1 par ciciert kepes volnal oda menni...
2013. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 pinkpancser ***** válasza:
Igaz! És a pasik is szinte mind bikinifelső nélkül vannak!
2013. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Én csíkszeredai vagyok (most Kolozsváron lakom), évek óta Costinestire járok, idén Mamaiara kerül a sor végre :) és így van, nálunk teljesen normális bikinifelső nélkül napozni, fürdeni, sétálni stb. a parton.

A nők 3/4e biztosan nem hord semmit felül!

2013. jún. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Első: amúgy van rá pénz és ne morezz mert semmi értelme, Magyarországon is van cigány elég, pont mint Romániában!
2013. jún. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Vannak egy páran. De nem jellemzô.
2013. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Itt is kb. ugyanannyi van, nincsenek cigánytelepek, sem falvak. A románok meg nem cigányok, remélem ezt tudtad.
2013. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A román tengerpart csak bizonyos részein pucérkodnak, azok az úgynevezett nudista strandok :) én már jártam ott, és elmondhatom hogy idősek embereknél már undorító :D if you know what I mean :D
2013. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!