Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nektek jól esik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek jól esik, ha egy csaj a neveteken szólít? Vagy nem hat rátok sehogy?

Figyelt kérdés

Nekem valamiért jól esik,ha egy fiú a keresztnevemen szólít. Talán azért,mert ez olyan személyes. Főleg attól esik jól,akitől nem is várnám,mert nem ismerjük egymást még annyira. Na most van egy srác,aki bejön nekem,már régóta ismerem,de sosem közeledtünk egymáshoz,csak párszor beszélgettünk,akkor is keveset,viszont szoktunk találkozni és köszöngetni egymásnak. És csak felmerült bennem a kérdés,hogy neki is jól esne-e,ha a keresztnevén szólítanám,pl úgy köszönnék neki,h "Szia Józsi",vagy ha kérdezek tőle valamit,akkor "Józsi!Nem tudod....?". Szerintetek hatna rá valahogy,vagy semmi jelentősége nincs?:D És az nem gáz,ha a keresztnevén szólítom?Mert őt itt mindenki a vezetékneve egy "ragozott" formájával illeti... Talán így felfigyelne rám?

20/L


2013. jún. 3. 23:14
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit hülye kérdés,de unalmamban ezen kezdtem gondolkodni.:D
2013. jún. 3. 23:14
 2/24 anonim ***** válasza:
rám sehogy sem hat
2013. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Nekem jól esne :S de a barátnőm sehogy nem szólít még csak nem is becéz semmi :D nagyon ügyesen megoldja :(
2013. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
én a páromat még sosem hívtam a nevén,mindig becézem és tőle is nagyon idegen amikor a nevemen szólít
2013. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Hát ha nem szólítana senki a nevemen akkor honnét tudnám, hogy tőlem akar valamit? Amúgy meg nincs jelentősége!
2013. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért nem szólítja senki a keresztnevén, mert nem szereti?
2013. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%
Ezen már én is elagyaltam férfiként. Nekem nagyon jól esik. Majdnem szexuálisan begerjedek erre. Eléggé ritka nevem van, iszonyat ritka, és szépen cseng a nevem, így élvezem, ha a nevemen szólítanak. Becézni sem nagyon lehet a nevemet :D
2013. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyit segít, mivel lány vagyok, de nekem csak akkor van rám hatással, ha az szólít a nevemen, aki nagyon tetszik:)
2013. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
hát határozottan jobban, mintha valaki másnak a nevén szólítana. szerintem
2013. jún. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Érdekes,mert nekem jól esik ha a nevemen szólítanak :) Úgy érzem én is, hogy így kicsit jobban figyel rám az illető (főleg az illető férfi :D ) Ha sokszor csinálod ezt akkor biztos feltűnik neki.
2013. jún. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!