Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én tartom gáznak ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom gáznak ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Amikor egy csávó mellett elmegy, vagy közelében van egy szép csaj, és látod rajta hogy gondolatban kiverte kétszer.


Félre értés ne essék, megnézni egy szép lányt és csorgatni rá a nyálad, az két különböző dolog, szerintem.


Ez a menő mostanában? Kimutatni minél jobban, hogy mennyire megdugnád a másik felet?



2013. jún. 4. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Ez miért lenne menő?

Szerintem is oké,hogy megnézünk egy egy jó nőt.De az,hogy csorgatni a nyálat az már gáz.

2013. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nemrégiben megkaptam, hogy b.zi vagyok-e? Mert előttünk volt egy jó csaj és nem mutattam ki eléggé a tetszésemet.


A másik amit nagyon szeretek, amikor oldalba bök a haverod beszélgetést közben, hogy nézd ezt a csajt, persze úgy, hogy minél feltűnőbb legyen, hogy őt bámuljuk.

2013. jún. 4. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a gáz amit leírtál! A barátaid a gázak,nem te :)
2013. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
100%
egyetertek a 3/3-as kommenttel.Sajnos egy adott ertelmi szint alatt az ilyen tipusu sracokat lathatod.Ha valaki azt mondja a masikrol hogy b.zi ezt a pszichologiaban transzfernek nevezik,es az a srac csak el akarja terelni magarol a figyelmet.Nem mondom hogy a haverod az,de attol nem lesz senki b,zi,mert nem csorgatja a nyalat ha meglat egy jo csajt,es a lanyok ezt nem is szeretik.
2013. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez teljesen természetes.
2013. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!