Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Van egy kisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Van egy kisebb komplexusom. Tehát hogy kicsinek tartom a melleim eddig még csak en mondtam ezt de kivancsi vagyok ti véleményetekre is. Szoval 75D-s melltartot hordok ez a méret kicsinek számit?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 15:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Minden nő kicsinek tartja a mellét :D
2013. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Na jó ez általánosítás, de kb a nők 80%a nincs megelégedve a mellével.
2013. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
nemtudom én multkor a 80D látványátol kifeküdtem olyan szépek voltak
2013. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem kicsik a melleid! Nekem 80D a méretem és én nagy mellű nőnek számítok.;)
2013. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%

szóval ennyire nem vagy tisztában a melltartók méretezésével?

biztos hogy ez a Te méreted? a nagy cicik C-s kosárral kezdődnek, aztán jön a D.

2013. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
75A-val jogos lenne a kérdés... A D szerintem nagyon jó...
2013. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
képet! :)
2013. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
kamu gyanús, mert hogy ennyire ne ismerje egy nő a méreteket! lehet hogy D-set hord, de abban nem látszik a melle :D
2013. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

nekem is 75D van, vékonyabb alkatú vagyok és ezért zavar is, hogy nagyobb a mellem. :OO

ez a kérdés vagy nagyon kamu vagy te most vagy nagyobb melltartót hordasz a kelleténél, mert a Cre már sokan azt mondják hogy nagy vagy a magasságod miatt tűnhet kicsinek, ha ilyen 175 felett vagy.... másra nem tudok gondolni

2013. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon sántít a kérdés, főleg az utolsó mondat miatt. Az addig OK, hogy kicsinek érzed, mivel ez teljesen szubjektív dolog. Valamikor volt a TV-ben egy nő, aki a darabonként 6000cm3-is (azaz összesen 12 liter szilikon!) melleit is kicsinek érezte...


De hogy fingod sincs arról, hogy a D-kosár kicsinek vagy nagynak számít? Ezek szerint felétek a fehérnemű boltokban szinte csak F, G, H méreteket lehet kapni, a pici D-re meg vadászni kell a gyerekrészlegen. Esélyesebb hogy hapsi vagy, és ki tudja milyen indíttatásból írtad ki ezt a kérdést.

2013. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!