Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze tudok jönni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze tudok jönni olyan lánnyal is, akit régóta ismerek, de soha semmi nem volt köztünk?

Figyelt kérdés

Néha-néha beszélgettünk, meg soha nem volt köztünk nézeteltérés, de egyszerűen sose vesz észre engem. Igazán még barátok sem lehetünk...

Ez úgy általában igaz a legtöbb lányra...

Lehet, hogy nem vagyok szép, de nem is érdekel, nem tehetek róla, ez van, ezt kell(ene) szeretni.



2013. jún. 4. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért ne tudnál összejönni! Startolj rá,és ne baltázd el! Ha meg elutasít akkor sem keseredj el--ha lekésel egy buszt,akkor jön a következő! :)


28/F

2013. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Mi az, hogy össze tudsz-e jönni? Ezt honnan tudjuk?
2013. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem esélytelen. Tapasztalat.
2013. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
van olyan, hogy valakinek egyszerűen nem jössz be, ez nem a szépségedtől függ. ne egy lányból indulj ki, biztos van egy lány akinek pont te vagy az esete és neked pedig ő.csak előbb meg kell találnotok egymást. ne keseredj el és legyél bátor :)
2013. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem simán összejöhettek! :) Csak mosolyogj rá sokat, szemezzetek, amiben tudod segítsd, keresd a társaságát! Ha lehetséges "véletlenül" érintsd meg. ;) Ha megpróbálod veszíthetsz, de ha meg se próbálod veszítettél.. Szóval bátorság és sok sikert! :D
2013. júl. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismered semmi gond, ez jó, ugyanakkor ha össze akarsz jönni vele, ne legyél neki a BFF és utána valld be az érzésed, mert akkor 90% esélyed van rá, hogy semmiképp se jön össze, mert már barátként tekint majd rád, és az hosszabb, semmit érő "időpazarlás"

Ugyanakkor, meg fogadd el magad úgy ahogy vagy,(mert ellentétben a csajok megérzik, főleg ha még szóvá is teszed) sportosabb mindenképp lehetsz(eljársz sportolni, edzeni), adhatsz magadra(divatosabb öltözködés), ez csak plusz pont :)

De mindenképp mond el neki, hogy nagyon megtetszett neked, és meg szeretnéd jobban ismerni...

És ne félj, mert soha nem lesz belőle semmi, vagy ha esetleg semmi se jönne ki, akkor is próbálkozz másnál, mert kitudja mit hagysz ki, és lehet, hogy csak arra vár hogy megismerjétek egymást! ;)

2013. júl. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem mindig a kûlsö szàmit. jo az is. kezdj el màsképp közeledni a lànyhoz. hàtha észreveszi h tettszik neked. és majd ö eldönti
2013. júl. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!