Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan lánnyal akit egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lánnyal akit egyáltalán nem ismerek mit lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés

Azt tudom hol lakik, hol tanul, mennyi idős. Nagyjából ennyit. Mivel személyesen csak kb 3-4× találkoztunk de akkor is csak annyi hogy mondjuk elment előttem vagy fordítva, így a személyes beszélgetés eddig még nem történt meg


Viszont fb-n megtaláltam, és jó lenne valahogy elkezdeni a beszélgetést. De az olyan hülyén hangzik hogy

-szia

szia

-hogy vagy?

köszi jól


Vége...


Nem tudom hova járhat, mit csinál suli után, fb-n szinte sosem posztol semmit, hogy esetleg sportolna, táncolna vagy egyéb dolgok. Abban szinte biztos vagyok hogy nem jár minden hétvégén bulizni. És azt sem tudom hogy jár-e egyáltalán valahova, pedig nem tűnik visszahúzódónak, vannak barátnői, de nem tudom hogy velük suli után szokott-e találkozni, összeülni.

Barátja nincs (fb szerint). Most 17 ... lassan 18 éves


2013. jan. 9. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Zene, filmek, színház, hobbik...
2013. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezzel indítani tök gáz...

Legyél korrekt.Írd meg,hogy szeretnéd megismerni.Aztán mehet a párbeszéd.

2013. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

gyakorolj :D

egyébként bármiről ami leköti..

csak hagyd beszélni

2013. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Élőben nagy valószínűséggel kialakul valami téma, virtuálisan valóban annyi a kommunikácíó mint amennyit leírtál.
2013. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg az a bajom, hogy a srácok nem mernek ismerkedni. Pedig megkérdezhetnéd, hogy Szia. Nem véletlenül ide, vagy oda jársz suliba? Olyan ismerős vagy, de nem tudom honnan. aztán már könnyebb lenne nekem is beszélgetni, mert még sem én kezdeményeztem. Ha meg leharapom a fejedet a kérdésért akkor meg mit vesztettél? Max. nem jöttél be. De ha sikerül és tetszel, már minden megy a maga rendje szerint.
2013. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az olyan lányokkal akivel nem akarok komoly dolgot simán megy a kommunikálás. Gond egy szál sem. Viszont ha valaki bejön, akkor túl akarom teljesíteni magam, és pont ezért lesz rossz az egész.
2013. jan. 9. 18:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Miről lehet beszélgetni egy ismeretlen lányról? Saját magáról! De mindenekelőtt kérdezd meg tőle, hogy lenne e kedve veled beszélgetni. Aztán mondd neki, hogy mutassa be magát pár szóban, mondja el magának azokat a dolgokat, amiket fontosnak tart magáról. Ez pl egy jó kiindulási pont. Ezekbe pedig tovább lehet kérdezgetni. Viszont az fontos, hogy ne ilyen kérdezz-felelek féle kihallgatáshoz hasonló szituáció alakuljon ki:D Ja és ebben a dologban az is jó, hogy abból valamilyen szinten le is tudod mérni, hogy őt is érdekled-e, hogy visszakérdez-e. Viszont semmiképpen se próbálkozz olyanokkal, hogy azzal kedesz, hogy hülye sztorizgatással próbálgatod lenyűgözni, nekem pl az a halálom. Általában az emberek leginkább magukról szeretnek beszélni, úgyhogy kérdezd inkább. Remélem, tudtam segíteni.

19/L

2013. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ismeretlen *lánnyal
2013. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen tudtál segíteni, már csak erőt kell gyűjteni, és nekikezdeni
2013. jan. 10. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!