Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön 2Pac?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön 2Pac?

Figyelt kérdés

Pár kép aki még nem hallott volna a legjobb repperről..

[link]

[link]

[link]

[link]


Thug Life & West Side :D


2013. jún. 4. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Meghalt, nem megy sehová.
2013. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Nem a bőrszíne miatt, hanem egyszerűen nem tartom vonzónak mint férfit :D
2013. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Már jó ideje meghalta magát, úgyhogy manapság már nem egészen így nézhet ki...
2013. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A legendák sosem halnak meg..

És ha fizikailag nincs is itt, a zenéi örökké élni fognak.

És a teóriák szerint él és 2014-ben visszajön. :)

2013. jún. 4. 14:54
 5/15 anonim ***** válasza:

ma 14:53


Miért, hol merült fel, hogy a bőrszíne miatt ne tetszene? Ez az igazi rasszizmus, amikor már azt feltételezed, hogy az a normális, hogy valaki rasszista. :D

2013. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Legenda? Fogalmad sincs a legendákról. De még a zenéről sem. A feltámadásos sztorit meg már egy Jézus nevű fazon lelőtte.
2013. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
2013. jún. 4. 15:02
 9/15 anonim ***** válasza:
5. - értem mire gondolsz, csak már egy rakat kérdés volt amiben kérdeztek hogy bejön-e ez a srác, és ha éppenséggel nemet válaszoltam, a srác pedig fekete volt, kreol, vagy bármi más, szidni kezdtek hogy biztos mert rasszista vagyok :D
2013. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hallottam róla - pont eleget. Sőt, veled ellentétben én már éltem, amikor lelőtték.
2013. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!