Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélnének az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélnének az emberek?

Figyelt kérdés
17 éves leszek és van egy nagyon kedves fiúbarátom.Szívesen lefeküdnék vele,de nem tudom,hogy ezt a későbbiekben megbánnám-e. Egy párként nem illünk össze,vagyis nem ő a tökéletes,de attól még szoktam róla fantáziálgatni..és hát ő is a tudtomra adja ezt...(főleg kicsit ittas állapotban). Ha megtudnák az osztálytársaim,akkor elítélnének?
2013. jún. 4. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt tudni másnak, rajtatok kívül. Ha meg mégis kiderül...kit érdekel mit gondolnak?
2013. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
fő a diszkréció...
2013. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy ha elmondanám a legjobb barátnőmnek,akkor már mindenki tudná..:D
2013. jún. 4. 16:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ne mondd el neki se, egyébként tényleg jó barátnő lehet, ha szétkürtöli mindenkinek..
2013. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

:) köszi a válaszokat!:)

és nem gáz szerintetek,hogyha csak 'így' lefekszem vele..?barátként szeretem csak,és viszont ő is

2013. jún. 4. 16:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
de szűz vagy? mert a szüzességedet olyannak add oda, akit igazából szeretsz, utána szabad a pálya és kefélni mindenkivel
2013. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A 6. neki van igaza!!!:DDDD
2013. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
szűz vagyok..
2013. jún. 4. 17:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem nem gáz ha szűz vagy ha nem.Szerintem az a legfontosabb a szüzesség elvesztésénél hogy egy megbízható emberrel tedd aki megbecsüli hogy ezt ajándékozod neki.Ha úgy szereted ha emígy
2013. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ha utána azért a barátság még megmaradna. Azt neked kell tudnod, hogy később is tudnátok-e hasonlóan barátok maradni, hasonlóan viselkedni egymással, mint szex nélkül. Ha esetleg ez nem biztos, akkor is neked kell eldöntened, hogy megéri-e a kockázatot.
2013. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!