Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác/lány szívet ír a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác/lány szívet ír a lány/fiú üzenőfalára facebookon?

Figyelt kérdés
Mire gondoltok? Valószínű járnak? Ha nincs mellette semmi szeretlek,akkor mire lehet legfőképp következtetni?
2013. jún. 4. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Akármire.

Akadjatok már le a facebookról, basszus.

2013. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
bafffus
2013. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bírják egymást:)
2013. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
bármi lehetséges :) csak hülyeségből vagy barátilag szeretik egymást és azért írnak szívecskét :) mert ha járnának oda lenne írva pl. szeretlek kicsim vagy valami hasonló :D de ez csak az én véleményem :)
2013. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Nem, nem a facebookra vagyok ráakadva, csak adott volt egy helyzet ahol úgy tűnt, a srácnak tetszem, nekem is tetszett/tetszik Ő.

Rákerestem közösségi oldalon,és egy lánnyal szívet írtak egymásnak, ebből nem tudtam lekövetkeztetni,hogy most járhatnak (nincs kirakva),vagy a srácnak attól még tetszhetek/érezhet többet,szimplán csak barátok.

Valaki írta,hogy barát is lehet...Reméljük.

2013. jún. 4. 18:00
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Simán lehet, hogy tetszel neki, és azt akarja, hogy ezen kattogj. Aljas népség... :)
2013. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Barátnőm pont ezt mondta nekem mint Te utolsó,hogy : Én egyből arra gondoltam,hogy féltékennyé akar tenni,és látni akarja a reakciót.:D Kitudja, vagy nagyon jó barátok,vagy tényleg ezt akarja,de viszont nem olyan srácnak látszik aki palire venne ennyi mindenkit, komolynak látszik, és kedvesnek. De az sem kizárt még mindig, majd kiderül,de leginkább a kettőből valamelyik.
2013. jún. 4. 18:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyu, ne kombináljatok

A férfiak gondolkodása ennél sokkal egyszerűbb. És ezzel nem leszólni akarom őket. Nézd meg ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=L4ypWJlHmZI

2013. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez a videó nagyon igaz,és pont így gondolom én is!

Ettől független azért nem minden pasi egyforma,ha az lenne, akkor valószínű ezt a srácot sem látnám ennyire másnak. Ő tényleg nem korabeli,értelmesebb annál...(persze amúgy mindenki azt mondja a sajátjáról) de tényleg nem ez a divat páwa,meg hangember...:)

2013. jún. 4. 18:57
 10/10 anonim ***** válasza:

attól függ mit ír oda:D

"utállak te genny!" szövegű üzenet valószínűleg nem feltételez jó kapcsolatot;)

2013. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!