Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha csak barátkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha csak barátkozni akartok egy sráccal, hogyan beszélgettek vele? És ha járni is tudnál vele, akkor hogy? Úgy értem milyen témákról, stb.

Figyelt kérdés
Facebookon, vagy akár előbe is.

2013. máj. 18. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs nagy különbség. Két fiú barátom van, a nagyon intim témákat leszámítva mindenről beszélek velük (suli, család, munka, személyes érzelmek).
2013. máj. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha tetszik, akkor hogy viselkedsz, beszélsz vele? És miről?
2013. máj. 18. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Én intim dolgokról is beszélek velük, illetve mehbeszélem a szerelmi életemet is. Nem minden pasival lehet ezt megcsinálni de nekem ilyen szempontból szerencsém van.


Ha bejönne az illető akkor valszeg sokkal jobban odafigyelnék magamra, hogyan vislekedem előtte, miket és hogyan mondok, ráadásul elég vörösödő típus vagyok, meg belebotlok a nyelvembe, úgyhogy nálam elég egyértelmű ha tetszik az illető. :D

2013. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tehát zavarba vagy, vörösödsz, ügyetlenül beszélsz ha tetszik? :) és ha ő vetné fel az intim témát? na és msn-en, facebookon Hogyan zajlik ugyan ez?
2013. máj. 21. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Őt is meghallgatom, ha kell tanácsot adok vagy röhögünk egymáson, és akkor még csak fel se tűnik ha zavarban vagyok. :D Chatelés közben többet gondolkodom azon mit írjak, többször átfogalmazom a mondandómat, de próbálok független maradni és nem adni jelét hogy tetszik nekem. De tény hogy eddig (sajnos) barátságból nem alakult ki kölcsönös vonzalom ami engem illet. :/
2013. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a benfentes infókat :D de miért nem akarod tudtára adni?
2013. máj. 21. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert tudom hogy más tetszik neki és nem akarom elrontani a barátságunkat. :')
2013. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!