Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit tennétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit tennétek, ha egy ismeretlen lány odamegy hozzátok és bevallja, hogy tetszetek neki?

Figyelt kérdés
Azelőtt már láttátok párszor. Tulajdonképpen azzal szólít le, hogy mondjuk "szia, xy vagyok, tetszel nekem, ismerkedünk?" stb.. Mi lenne a reakciótok erre? 17/L
2013. jún. 4. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elkezdenék vele beszélni :')
2013. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lefőnék mint a kávé :) Bár ha ilyen határozott szándékkal tenné, talán felbátorodnék.
2013. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha külsőre bejön, valahogy leszerveznénk egy randit, sztem.

19f

2013. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nekem is tetszik akkor leállok vele beszélgetni :)

Ha nem akkor valami szír sz*r indokkal lerázom de nem sértem meg

2013. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha szingli lennék, legelőször csak lesnék, mint borjú az új kapura, aztán örülnék neki, és szívesen beszélgetnék vele, ha meg még tetszik is, akkor meg irány a randi. :)


Most? Lesnék, mosolyognék, megköszönném, és mondanám hogy foglalt vagyok, de ha tényleg csak beszélgetni szeretne, akkor szívesen társalgok vele. :)

2013. jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy tetszene-e a lány.
2013. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem egy akarsz ismerkedni is elég egyértelmű, nem kell lerohanni XD
2013. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha nem vagy nagyon csúnya akkor mindenképpen adnék egy esélyt. teljesen elbűvölne egy ilyen határozott fellépés, tudnám hogy rendkívüli bátor lány vagy
2013. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem már volt ilyen, nem tudtam vele mit kezdeni. Nem lett jó vége.
2013. jún. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Theodorik84 ***** válasza:
100%
"Szia, én xy vagyok Te is nagyon tetszel de sajnos foglalt vagyok és hűséges de attól függetlenül szívesen megismernélek...." stb.
2013. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!