Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szórakozóhelyen ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen ismeretlen lány elsétál az asztalától/társaságától, hogy szólitsam meg?

Figyelt kérdés
Szia meghívhatlak valamire? Szia meginnál velem valamit?
2012. dec. 30. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:

- Szia ismerkeedünk?

- Szia van kedved társalogni velem?

2012. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó a segged kő' kóla?
2012. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. szerintem ez gagyin hangzik :/
2012. dec. 30. 12:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Minden klisé gagyin hangzik. Direkt ezért írtam, tudom hogy kő gagyi, csak kíváncsi voltam, mit reagálsz, leginkább az érdkelt,hogy észreveszed-e. De igen, tehát nem vagy olyan nagyon nagyon hülye ezekszerint.

TEhát nem a fogyatékosságod okán lennél ötlettelen, hanem nem tudsz egyszerüen nőzni.

Én sem tudok, de annyit tudok,hogy ezeket a tök átlag klisé modnatokat érdemes hanyagolni, mert nagyon unják.

Az sem jó,ha ide felírnak valami extraságot, mert akárki olvashatja, holnapra közhely lerágott csont lesz, am ásik meg hogy sokkal jobb valami egyedi, helyzethez méltó saját magad által kitalált leszólítást választani, amit még előre senki sem tud,hogy mi lesz az. Ennek szeélyre szabottnak, helyzetre igazítottnak kell lennie.

2012. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tényleg jobb lenne valami eredeti, de ha bejössz a csajnak tökmind1 a megszólítás (ha nem bunkó). De hogy valahogy elszeparáljam a többiektől legjobb meghívni valamire. Nálam nem a gátlás vagy a külső jelent gondot, inkább maga a megszólítás, ismerkedés.
2012. dec. 30. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam egyébként ugyanez van, még aki leszólít,azzal sem tudom hogyan kéne folytatni. Nehéz egyedit kitalálni, de nagyon elvárják, különben csak egy vagy a sok tömegcucc fazkalap közül. S, szar ha túl idétlen, szar ha túl nyomulós, szar ha túl erőletett, szar ha nem sűl el a poén ha olyanra akarod, ha túl negédes, udvarias vagy azt sem szeretik, mert már a jövendő papucsukat látják benne. Ha bunkó vagy, az is természetesen szar, mert azokat ki nem állhatják. Szóval legyél pont olyan, ami nem ilyen mint ezek.
2012. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"elszeparáljam a többiektôl" :"D vidd el táncolni és a probléma meg van oldva. Az ital meghívást nem biztos, hogy elsôre elfogadja.
2012. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

utálok táncolni :)

más módját nem tudom az "elszeparálásnak" ismeretlen lányt nem hívok ki/el beszélgetni, mert hülyén veszi ki magát. Nem túl jó ötlet az ő társaságába ülni, ahogy az enyémbe se, de a pultnál közös italozás talán jobb módja a megismerkedésnek. Nem tudom :/

2012. dec. 30. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!