Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Felhívjam? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Felhívjam? Vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

Szóval, még november elején összegabalyodtam egy sráccal, akivel azután nagyon sűrűn beszéltünk, roppant kedves és érdeklődő volt. Én nem annyira (tudjátok, a hülye érzelmi pajzs). Viszont azóta is csak rá gondolok, nem tudom kiverni a fejemből, még az álmaimba is bemászik. Egész életemben egy ilyen férfit akartam.

20/L


2013. jún. 5. 04:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

bazzeg, mi a kérdés????

most hívjad felfele!

2013. jún. 5. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Hülye érzelmi pajzs?" = gratulálok, elcseszted!! Egyszer lett volna lehetőséged az életben összejönni az álompasival, nem éltél a lehetőséggel, megszívtad. Lehet gondolkodni, hogy ez a "hülye érzelmi pajzs" mégis mi a fr@ncra jó...
2013. jún. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és nem kell elengedned, mert már elengedted!!! Van fogalmad neked arról, hogy esik nekünk, pasiknak, ha tetszik nekünk egy csak, rámozdulunk, kedvesek és érdeklődők vagyunk, viszonzásul pedig hideg, vonakodó, közönyös valamit kapunk?! Ez nem "érzelmi pajzs", hanem nettó f@szság. Bocs, hogy ilyen keményen megmodtam.
2013. jún. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*csak = csaj
2013. jún. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!