Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van? Mit tudnék tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
...az hogy a korulottem lévo emberek állandoan avval foglalkoznak, hogy én mit, hogy, hol kivel csinálok.Es ossze vissza kombinálnak hulyeségeket amik meg sem torténtek, vagy épp ha megtorténtek az is csak az én dolgom ha nem ártottam vele senkinek.

2013. jún. 5. 15:33
 1/5 anonim válasza:
izgatja őket hogy mit teszel. ha nem törődsz velük akkor előbb vége lesz a pletykaözönnek...
2013. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de akkor ne is "féljek" toluk mármint ha elmegyek elottuk suliba arra gondolok hogy vajon megint mit találgatnak ki
2013. jún. 5. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a suli ilyen, ne foglalkozz velük, ne lássák, hogy hatással vannak rád.
2013. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de miért érdekesebb nekik az én életem mint a sajátjuk....
2013. jún. 5. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Az emberek már csak ilyenek... pletykások! :D
2013. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!