Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan molesztáljam? 15F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan molesztáljam? 15F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel együtt vagyunk 3 hónapja (14F). Szeretem őt és nem azért vagyok vele, hogy lefektessem és egyenlőre tervben sincs. Csak egyszerűn szexuálisan is vonz. Persze nem a külseje miatt szeretem. Hogy tapizhatom le? Előszőr a melleit vagy a seggét fogdossam? Hol? Mikor? Mi közben? Szerintetek korai lenne? Lányok, hogy reagálnátok, ha a pasitok simogatná a másodlagos női jellegeiteket?
2013. jún. 5. 16:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
IfYouKnowWhatIMean, tudom mit jelent,d e köznyelvben úgy használják, mint a tapizni szó szinonimáját. Tudom, hogy messze vagyunk, a fejemben sincs ilyensmi, hogy lefeküdjek vele
2013. jún. 5. 16:42
 12/20 anonim ***** válasza:

hogy jön össze a metrószexualitás a maszturbálással?

Súlyos képzavarok vannak nálad,nem vagy még elég érett ilyen dolgokhoz.

2013. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Még aztmondod 14/N :D Nem inkább 14/L lenne az?
2013. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Úgy molesztáld, ahogyan apád is molesztált téged. Próbáld meg egy nyugodt pillanatban, felidézni azokat az emlékeket. Ha ez megvan, akkor ugyanezt csinálsz a barátnőddel is.
2013. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát egyáltalán nem szinonimája.

A molesztálás az az akarata ellenére történik és kényszerből.

2013. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

A molesztalassal kapcsban igaza van a többi valszolonak.. tényleg negatív értelemben vett szó.. de ahogyan írsz, látszik hogy nem egy hülye gyerek vagy:D

én csak azt tudom írni, ami tapasztalat :)

a melleit ne.. legalábbis nekem nem jön be. ha ultok egymás mellett, simogasd a combjaft.. csók közben ahogy már írták is, akkor haladja lassan lefelé.. de nem muszáj csók közben, velem olyan is volt amikor csak simán álltunk egymás mellett, a derekamnal volt a keze es egyszercsak így simán "lejjebcsuszott" :D es ne markold meg a seggét, csak simogasd.. nekem pl bejön ha beleteszi a kezet a zsebembe :DD

(helyesirasert bocsi, mobilrol nemtudok rendesen:D)

remélem segítettem.:) 15/L

2013. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

#12

Az öntapizás nem maszturbálás.


#13

Nem, ő kész, érett nő. Halálkomolyan mondom ezt, ha ismernéd, te is wzt mondanád. És nem külsőre értem!

2013. jún. 5. 19:51
 18/20 A kérdező kommentje:

sundisznoka

Ne hülyülj már! Nekem ez fontos


foley

Nem tudtam ezt. Köszönöm a felvilágosítást!

Akkor meg simogatni szeretném, csak rosszul fogalmaztam meg.

2013. jún. 5. 19:53
 19/20 A kérdező kommentje:

#16


Köszönöm szépen, igen, segítettél! Akkor megpróbálom simogatni. Remélem ő is jól fogadja...

2013. jún. 5. 19:55
 20/20 anonim válasza:
Én orulnek
2019. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!