Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan molesztáljam? 15F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan molesztáljam? 15F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel együtt vagyunk 3 hónapja (14F). Szeretem őt és nem azért vagyok vele, hogy lefektessem és egyenlőre tervben sincs. Csak egyszerűn szexuálisan is vonz. Persze nem a külseje miatt szeretem. Hogy tapizhatom le? Előszőr a melleit vagy a seggét fogdossam? Hol? Mikor? Mi közben? Szerintetek korai lenne? Lányok, hogy reagálnátok, ha a pasitok simogatná a másodlagos női jellegeiteket?
2013. jún. 5. 16:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

"barátnőmmel együtt vagyunk 3 hónapja (14F)"


mi a fenét olvasok?

2013. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ááá. Elírtam, 14N-t akartam... :$ kínos
2013. jún. 5. 16:19
 3/20 A kérdező kommentje:
Mikor írtam angolul volt a fejemben, h male-female és azért írtam F-nek. Na, de nő
2013. jún. 5. 16:21
 4/20 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
70%
Szegény lány... Te is mennél inkább krvához..
2013. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem, én szeretem őt! És nem fogom letapizni csak úgy. Pont azért írtam ide. A k.rvákat elítélem, mert erkölcstelenek.

Szóval ne tapizzam le? Oké, nem teszem, meg akarom őt tartani és ez a fontosabb!

2013. jún. 5. 16:26
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Dzsízösz fáking Krájszt. Molesztáljad inkább magadat öcsi.
2013. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
Én kérek elnézést:DDD Olyan fáradt vagyok ma, hogy azt olvastam:" Nem szeretem őt, csak azért vagyok vele, hogy lefektessem". Bocsi tényleg.. hülye vizsgák..:DD Én szerintem sokkal jobban tolerálnám, ha valaki érzékien a fenekem simogatná, és nem rámarkolna a mellemre.. nekem az olyan taplóság. Mondjuk miközben csókolóztok, csak kezzd el a derekát simogatni, majd nagyon kicsit menj lejjebb. De ne támadd le rögtön, csak egy kicsit, és figyelj, hogy hogy reagál. Úgyis érezni fogod, hogy mit gondol erről a dologról.:))
2013. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#6


Nem vagyok metroszexuális, magamat nem molesztálom.

2013. jún. 5. 16:36
 9/20 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
63%

Egyébként tisztában vagy a molesztál szó jelentésével??:

-latin eredetű szó, jelentése alkalmatlankodik, terhére van valakinek, zaklat valakit(Bakos Ferenc, Idegen szavak és kifejezések szótára).

Amúgy attól, hogy ágyba vidd, elég messze vagytok, azt ugye tudod?:D Én legalábbis ilyen idősen még nem engedtem:)

2013. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

IfYouKnowWhatIMean, köszi szépen :D


Oké, megpróbálom! Huhh, már azt hittem, h mocskos disznó vagyok, mert le akarom tapizni. Hűűű. Ez jó. Köszi, tényleg.



Várok még válaszokat, főleg lányoktól

2013. jún. 5. 16:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!