Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok, komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, komolyan lehet venni, ha egy 18 éves lány egy 15 éves fiúval jár?

Figyelt kérdés
Ismerősöm esete, de nekem ez iszonyat abszurd egyedül én gondolom így?

2013. jún. 5. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
fordítva talán. Nem tudom egy 18 éves lánynak mi kéne egy gyerektől. De amúgy fordítva se értem.
2013. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semennyire.. fordítva inkább elmegy
2013. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ez jó furi, mármint a fiúk eleve későn érők (tisztelet a kivételnek) a srác még gyerek, de hagyd szerintem ha jól el vannak, szerintem nem fog sokáig tartani ez a kapcsolat
2013. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mégis mi a probléma ebben????

Vannak koruknál sokkal érettebb, komolyabb fiúk is, ez lányoknál fordítva is igaz...

Meg amúgy is, ha ők jól érzik magukat együtt, szeretik egymást, akkor nincs semmi gond!

Te pedig ne üsd bele szépen az orrocskádat, inkább örülj annak, hogy az ismerősöd boldog egy párkapcsolatban!

Miért lenne ez abszurd dolog? Meg van írva? Tiltja a törvény? A szerelemnek semmi nem szab határt... Ha szerelmesek egymásba, nincs semmi gond, szerintem. :)

Járjanak csak nyugodtan, senkit sem érdekel! Tény, hogy picit szokatlan ez a szituáció, de hát most ez van. Nem lehet ellene tenni. :)

2013. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!