Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne ítélj, hogy ne ítéltess....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne ítélj, hogy ne ítéltess. Te követed ezt a nézetet a Szerelem, szex témakörben vagy inkább pocskondiázod arctalanul, a képernyő mögül azokat, akik másképp gondolkodnak/élnek, mint te?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 00:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

a a kérdés normális akkor én is normális választ adok de ha már maga a kérdés is provokácíó akkor én is olyan vagyok vagy van az a kérdés amikor szép válasz van de a kérdező szerint én vagyok a h.lye és el kezd oltani,na azt sem nyelem le.

A h.lye kérdéseket meg gondolom nem kell részleteznem...

2013. jún. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Kedves Blöki, értelek! :) Azt én is írtam egyik hozzászólásomban, hogy nem a troll kérdésekre értem. Meg nyilván nem is a napi 100 lehetek terhes/jó-e ez a farok vagy mellméret típusúakra.

Nagyon sok kérdésnél nagyon durván elharapózik a dolog, ahogyan N is írja, sokszor már nem is a válasz a lényeg, hanem az, hogy a válaszoló a saját (sokszor bunkón előadott, már-már becsületsértő stílusában) nézeteire juszt is verje a mellét. Mintha kb. az állatkertben lenne az ember a gorillák között.

Tudom, akkor ne olvassak GYK-t :D csodálom is, hogy még nem írta senki :)

2013. jún. 6. 01:20
 13/20 anonim ***** válasza:

akkor ne olvass gyiket! XDDD(oké olcsó poén)

Egyébként igaz,viszont általában pont ezek nem tudnak érvelni az igazuk mellett,és ha egy teremben lennénk pont ők próbálnának meg üvöltve meggyőzni az igazukról.

2013. jún. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én alapjáraton úgy vagyok,hogy nem gondolom,hogy csak az én véleményem lehet igaz.
2013. jún. 6. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem ítélkezem,csak nekem nem kell rib@nc akit végigdugott a fél város.
2013. jún. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Mindenki adja a szentet, közben igenis ítélkezünk, véleményt formálunk, pozitívat, negatívat. Az attól még ítélet a saját szemünkben. Az már más kérdés, hogy mennyire arrogáns a válasz.

Különben persze, normális kérdésre normális választ adok. Ami kifejezetten elítélendő azt nem tudom szó nélkül hagyni. Ha valaki hülyeséget beszél, kérdez azt sem. És a másik fél vérmérsékletével válaszolok (egy bizonyos fokig) De nem trollkodok:)

2013. jún. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem ítélkezem, csak a véleményemet közlöm a témával. Azt hogy ezt a kérdező épp ítéletnek veszi nos az egyéni szoc problémája.
2013. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nálam az az alapszabály, hogy ha nem tudok egy kérdésre kedves, udvarias választ adni, akkor inkább nem írok semmit. Ha nem értek egyet valakivel vagy elítélem a viselkedését akkor is le lehet írni, hogy "szerintem nincs igazad, mert..." vagy "úgy gondolom, jobb lenne, ha [...], mert...", nem kell rögtön ott kezdeni, hogy "bazzeg, ha a hülyeség növesztene, te már ülve nyalnád a Holdat!"
2013. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#18 Mennyivel békésebb lenne az oldal, ha a felhasználók többsége ilyen lenne. Ha tudnának úgy beszélni a másikhoz, mint ember az emberhez, és nem mint egy állathoz.


Az előítélet alkotása amúgy sem kifejezetten intelligens dolog, még akkor sem, ha az a válaszoló szerint intelligensen van megfogalmazva...hiába burkolt, attól még ott a tartalom. Nagyon sok embernek megnézném a gépen kívüli életét..szerintem sokaknak előbb ott kellene söprögetni :D

2013. jún. 6. 11:41
 20/20 anonim válasza:
Nem szoktam kommentálni, csendesen vizslatom, ki mennyire arcátlan a másikhoz! Néha félelmetes kommenteket olvasok, ilyen hangnemben megnyilvánulni, és hozzászólni EMBEREK kérdéséhez, mint egy jó pár gyk-zó, hát csak a fejem fogom. Az a baj, hogy akkora az előítélet, és a tiszteletlenség hogy már már sokan ezt veszik természetesnek.
2013. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!