Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez változtatni is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez változtatni is fog bármin is?

Figyelt kérdés

Nah hol is kezdjem nem is tudom.

Én És Barátom meg ismertünk két csodálatos lányt.

Akik Barátaink lettek.

De csak barátok és semmi több.

Én 18 éves haverom 19 éves az egyik lány 15 a másik meg 16 évesek.

Úgy körülbelül Egy éve ismerkedtünk meg a lányokkal.

Azóta folyton együtt lógunk buliba együtt járunk.

Szabad időnkben mindig próbálunk minél több időt együtt tölteni.Nagyon jó barátok lettünk mi így 4-en.

Talán túlzottan is közeli barátok lettünk.

Egy nap kb ennek egy hónapja volt.

Mikor el mentünk így 4-en sétálni a két lány kérdezett tőlünk valami elég furcsa dolgot.

Az volt a kérdésük. "ugyebár mindannyian "Szüzek vagyunk". " "Hogy velük lefeküdnénk e??" Válaszunk az volt

Hogy rátok persze nem másznánk mivel barátok vagytok de ez fordított esetben nem ellenkeznénk. Ez után nevetünk rajta egy nagyot és nem is beszéltünk róla.


Viszont nem rég el mentünk sátorozni így 4-en. És történtek dolgok amire nem vagyok túl büszke.

Ugye bár barátok vagyunk ők is úgy néznek ránk mivel egyik nek van barátja a másiknak meg fél kapcsolatban van szakítás félben. De Meg kértek hogy feküdjünk le velük.Mert olyannal akarják elveszíteni a szüzeségüket akik közel állnak hozzájuk.

Én a 15 évessel haverom a 16 évessel végezte dolgát.

Mondanom se kell csodálatos éjszaka volt az számomra.

Főleg abból az okból hogy én a 15 évesbe fülig bele vagyok zúgva és végre magamévá tehetem őt.

Így el veszítettük a szüzeségünk egymásé lettünk.

Mint barátok.

De Furdal a lelki ismeret hogy ez változtatni is fog bármit a barátságunkon a lányokkal ?

Mert úgy egyeztünk meg hogy ez egyszeri alkalom lesz.

És Titokban tartjuk.

De bennem bújkál a kis ördög és bármikor meg ismételném ezt az éjszakát.

Nem tudom mit tehetnék.



2013. jún. 5. 17:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok. :/
2013. jún. 5. 17:33
 2/2 anonim ***** válasza:
Én elejétől a végéig elolvastam és szerintem ha veletek vesztették el akkor nem fontos semmi más csak hogy jöjjetek össze velük és akkor nem csak barátian lesztek hanem kapcsolatba és mind a 4ötök jól jár és mivel mind a 4en akartátok hogy a szexet ami meg is történt és mind akarjátok újra de akkor ne csak barátian meg a 2 csaj hapsija mögött hanem a 2 csaj dobja a pasiját értetek ha szex volt akkor csak meg kell kérni öket és ha ez meg van nem csak barátság hanem kapcsolat jön és szex lehet amennyit akartok. Én sok sikert kivánok legyen minden happy :)
2013. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!