Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor msnen beszélünk, teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor msnen beszélünk, teljesen oda vagyok érte, de élőben mikor látom nem érzek iránta semmit. Miért? Akkor ne jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés

"Udvarol" egy srác, aki nagyon aranyos, jófej, msnen nagyon jól el szoktunk beszélgetni, és élőben is látom néha (bár élőben még nem volt alkalmunk beszélgetni, de pár nap és lesz:)). A gáz csak az, hogy én csak msnen érzek iránta vonzalmat, de akkor nagyon. Viszont mikor élőben látom, akkor részemről nincs köztünk semmi szikra. Pár nap és talizunk. Nem tudom mit mondhatnék neki, ha megkérdezi: "járunk?".:S Nem szeretném megbántani, de mégiscsak élőben a fontosabbak az érzések, nem? És msnen meg nagyon hiányolnám, ha nem beszélnénk többet.:S Szerintetek mi lenne a legjobb?

16/L


2009. okt. 8. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne járj vele, te nem ebbe a srácba vagy "beleesve". Van egy személyisége, amihez te MSN-keresztül, látatlanban tudsz csatolni egy képet, tökéletesíted, és ehhez tudsz vonzódni, ám ez nem fedi a valóságot. Ez nem igazi vonzalom.

Ha meg hiányoznának a beszélgetéseitek, akkor mondd meg, hogy most nem akarsz kapcsolatot, de a barátságát semmi pénzért nem adnád.

2009. okt. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok neked, hogy ezt így külön tudod választani! UFO vagy?:)
2009. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
msn-en nem lehet udvarolni.
2009. okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehethogy ufo vagyok... már egyszer volt ilyen, hogy ugyanez volt, és akkor összejöttem azzal a sráccal. Megbántam. Akkor megfogadtam, hogy nem lesz több ilyen, de most, hogy újra ez a helyzet, olyan nehéz...:( Ezért is tettem fel a kérdést, hogy nektek mi a véleményetek erről.:)
2009. okt. 8. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát az 100%, hogy élőben, személyesen elölről kell kezdeni valamilyen szinten. Tetszik amúgy a srác? Mert ez alapvető feltétel, hogy valamennyire bejöjjön. Próba cseresznye ebben a te helyzetedben,mit veszíthetsz?
2009. okt. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:

Érdekes, ezek szerint a személyisége vonzz, de a külseje nem annyira. Na most tipikusan abban a helyzetben vagy, hogy megtapasztald a külső nem minden.Adok egy tanácsot, mindenképpen találkozz vele személyesen és ismerd meg élőben is, mert a személyisége olyan lesz mint az msn-es beszélgetéseitekkor. Tehát ha maga a látványa nem is indít be, ha megismered még bele is szerethetsz. Én is voltam már így lánnyal, hogy külsőre annyira nem vonzott(szép volt azért, de nem kimondottan az esetem) először, de megismertem és annyira magával ragadott a személyisége, hogy utána sokkal gyönyörűbbnek láttam.

22/F

2009. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!