Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm attól retteg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm attól retteg hogy "el fogom hagyni" meg hogy "nem szeretem", teljesen összeomlott emiatt, mit tegyek? 19F

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt és szeretjük is egymást, de gondok adódtak kb 1 hónapja, a probléma pedig az, hogy a barátnőm attól retteg, "el akarom hagyni", "nem kell nekem" stb Ennek oka az, hogy még MINDIG nincs megbékélve a testével, a kinézetével, nincs önbizalma, túl félénk és ez mostanság mar a szexben is meglátszik! Fél vad lenni, fél szenvedélyesen pettingezni velem (nem jól szop, lassan ver) , utána mindig, szinte rettegve elnézést kér és azt mondja "Kérlek, kérlek ne haragudj, elszúrtam tudom de legközelebb ügyesebb leszek!" Nagyon be van pánikolva :( Továbbá amikor levetkőztetem, vagy amikor az agyban átölelem, azt mondogatja néha hogy "Hogy tudsz szeretni egy ilyen csúnyaságot, mint én?" Hiába mondom neki, hogy számomra nagyon szexi a teste és hogy kívánom, meg hogy igenis ügyes a szexben csak egy kicsit jobban oda kell figyelnie és minden rendben lenne! De sajnos ez sem hat, tegnap éjjel is sírt az agyban, átölelt és azt mondta "Kérlek ne dobj el! Meg fogok változni ígérem!" Mit tegyek, hogyan segítsek neki? :(


Ui A csajom 18 éves


2011. nov. 6. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

nagyon erősen éreztetned kellene vele, hogy mennyire tetszik... szinte a nap minden percében... kicsit fárasztó, de fel kell kicsit pofozgatni az önbizalmát


nézd hosszan, szerelmesen, ha megkérdezi, mit nézel, mond, hogy nem tudod levenni róla a szemed, mert annyira tetszik neked, a szexben is legyél követelőző, szenvedélyes, érezze hogy majd felfalod, annyira szereted, lássa rajtad, hogy szinte fanatikusan odavagy a testéért...

2011. nov. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekünk nem volt ilyen durva...folyton azt hajtogatta "kövér vagyok" "tudom hogy kövér vagyok ne mondd hogy nem" vagy "teljesen el vagyok hízva, tudom h ez neked nem tetszik"


én erre csak annyit mondtam neki hogy te nekem nagyon tetszel, és soha nem hagynálak el, viszont ha nincs önbizalmad,és nem vagy elégedett magaddal akkor ne nekem panaszkodj, hanem tegyél valamit azért hogy ez változzon, nekem nagyon tetszel de fogadd el önmagad


és azóta igaz h nem is fogyott egy kilót se viszont nem is kell , és elfogadta önmagát :)

2011. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 napietus ***** válasza:
szerintem beszélj valakivel, aki közel áll hozzá, hogy te szereted, viszont az érzelmi zsarolást viharosgyorsan fejezze be, ha nem akar elveszíteni. tudom, hogy nem akarod elhagyni, de ezt a nyomást te sem fogod sokáig bírni. nem rosszaságból, hanem mert emberileg képtelenség hosszútávon kibírni. ezt meg kellene értenie a barátnődnek.
2011. nov. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

KEféld meg ógy hogy közben ne legyen ideje kérdezni.

Az én csajom nem ilyen durva eset,de ő is kövérnek érzi magát, szerintem nem az, de utálja ha a derekát fogdosom (kis úszógumi :) ). De ógy megdugom hátulról hogy a végém ár az sem érdekli hogy annál fogva rángatom.


Primitív gondolat, de hatásos

2011. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőnek igaza van, szerintem az is segíthet, hogyha mentek az utcán, megszólsz a barátnődnek néhány lányt, akit irigyelhet, mondjuk ha duci, akkor egy egy vékony csinos lányt kiszúrhatsz, hogy nézd mekkora fogpiszkáló(de csak hogy ő hallja persze:) Ha meg kicsik a mellei, akkor a nagyobb mellű lányokat szóld le, hogy szinte a punciját verdesi a tőgye vagy akármi. De ne csak akkor szeretgesd, mikor már így ki van bukva, hanem főleg akkor, mikor látszólag nincs semmi baj.


A szex teljesen más dolog, mivel írtad, hogy fél ezt meg ezt csinálni, "nem jól szop, lassan ver" ezt nem tudhatja magától, gondolom céloztál rá, hogy változtasson, ami normális, de mivel ennyire nincs önbizalma csak rosszabb lett.

Mivel a lovagló póz az, ahol ezeken kívül aktív lehet, kérd mindig, hogy úgy csináljátok, és mikor már eleget dicsérted, és kicsit magabiztosabb lett követeld az orált is, mondván, hogy többet akarsz.


Ha még nem feküdtetek le, akkor az is jól sülhet el, hogy legyél ügyetlenebb nála petting terén, utána kérj bocsánatot, és utánozd picit az ő viselkedését, hogy a saját "baja" helyett a tiéddel foglalkozzon.

El is süthetsz néhány olyat közben, hogy te sokkal jobb nő vagy, mint amilyen pasi én.

2011. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

pettingezni? meg románckodni mi?

nekem az agyamra menne egy idő után a kishitűsége. mondd meg neki hogyha nem hagyja abba és nem hisz neked, akkor azért fogod elhagyni. gondolom érezteted vele minden módon hogy szereted és hogy ő így tökéletes neked, ha ezt nem tudja elhinni azzal nemsokmindent tudsz már csinálni. ha bebeszélte magának hogy ugyis elfogod hagyni, azzal ugy fog viselkedni hogy bár nem hagynád el, de emiatt mégis elfogod, szóval magának hozza a baját. pszichológus esetleg, vagy pszichológiai oldalakon nézz utána hogy házilag hogy lehet ezt orvosolni sztem.

2011. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer válthatnál stratégiát. Mondd, hogy ha befejezi a nyavalygást, nem dobod el.
2011. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!