Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a fiú szerelmes belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiú szerelmes belém?

Figyelt kérdés
már sokszor elmondta nekem hogy szerinte én nagyon szép vagyok.ő szokta kezdeményezni a skype beszélgetéseinket is,és már olyat is írt hogy menjek skypolni mert ő most tusol.(mondjuk ez nem tudom mit jelent a fiúknál)és napi szinten üzeneteket ír nekem.ha meglát általában piros lesz az arca és röhögőgörcsöt kap.most szerelmes belém vagy ez csak olyan tetszésnek minősül?és sokszor bámul engem szünetben.

2013. jún. 6. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
8=======D ezt jelenti kedves
2013. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amíg nem beszéltetek rendesen négyszemközt nincs szerelem csak utána.
2013. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes.
2013. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy oda van érted... a skype-os pedig olyan... vonzódást szokot jelenteni... Szóval ha neked is bejön és rendes, jószívű, intelligens, nem akar kihasználni, megbízható, jó fej akkor... <3
2013. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!