Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szerelmes vagyok egy sztárba?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy amerikai pankrátorba hónapok óta, először próbáltam kiverni a fejemből de olyan helyes meg minden.mit tegyek?
2013. jún. 3. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én meg kefélni akarok selena gomezel hmm mit tegyek?
2013. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
menjél és dugd meg xDD
2013. jún. 3. 15:00
 3/11 anonim ***** válasza:
ez nem ilyen egyszerű, és ez rád is vonatkozik sose fogsz összejönni azzal a pankrátoral!
2013. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem mondod?ha nem írtad volna hülyén haltam volna meg
2013. jún. 3. 15:02
 5/11 anonim ***** válasza:

De most komolyan, mit vártál? Mindenki szerelmes volt valamilyen sztárba 10-12 évesen, aztán felnőttünk.

Te mit szeretnél csinálni? Venni repjegyet és megkeresni? Szerinted hány ajánlatot kap minden héten?

Gondolkozz már...

2013. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor miért tetted fel ezt a kérdést?
2013. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én 3 évig szerelmes voltam egy sztárba. Hosszú idő volt, de azóta találtam jobbat :D
2013. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? :)

Rám ez 14-15 éves koromban volt jellemző, aztán inkább már a körülöttem lévő, elérhető srácok kezdtek el érdekelni. Ha most ez lehetetlennek is tűnik, biztosan te is ki fogod nőni! :) Addig pedig nyugodtan álmodozz.

2013. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csinálj belőle bábot és vidd magaddal mindenhova, addig amíg a pszichiátrián nem kötsz ki. Vagy egyszerűen felejtsd el a hülyeségeidet, és próbálj meg értelmesen gondolkozni.
2013. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszon sírok xDDDD köszönöm az ÉRTELMES válaszokat
2013. jún. 4. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!